K klub JičínK klub – středisko pro volný čas


Valdštejnovo nám. 99


506 01 Jičín


Tel. 0433/22451 (532451)

Středisko pro volný čas – K-klub je určeno především pro volnočasové aktivity dětí a mládeže. Je zde prováděna pravidelná zájmová činnost – kroužky rozličných zaměření.

V současné době poskytuje K-klub možnost využití volného času více jak 500 dětem a mladým lidem, včetně dětí předškolních a vysokoškoláků.

Středisko je otevřeno i pro dospělé, ať již se jedná o členy, kteří v "Káčku" začínali v některém z kroužků jako školou povinní, tak o nové členy.

Pořádáme divadelní představení pro děti, mládež i širokou veřejnost, koncerty vážné i populární hudby, výstavy železničních a leteckých modelů, turnaje ve stolním tenisu, aerobik pro ženy a v dopoledních hodinách pro matky s dětmi.

Uvítáme různé umělecké soubory amatérské i profesionální, které mají zájem u nás vystoupit. Neuzavíráme se před žádnou zajímavou aktivitou .

Pokud máte chuť uskutečnit nějaký zajímavý projekt, Káčko je tím pravým místem pro jeho realizaci.

K dispozici je zatemněný sál pro sál pro 200 diváků, vybavený osvětlovací a zvukovou aparaturou, videotechnikou. Dále disponujeme několika klubovnami a učebnami, včetně sálu se zrcadly pro balet. Všechny místnosti je možno pronajímat.

Klub je umístěn v historickém centru města, což lze považovat za jistou záruku diváckého zájmu.

Pro dětské a mládežnické skupiny poskytujeme levné turistické ubytování (ve vlastních spacích pytlích), molitanové podložky zapůjčíme. K použití vybavená kuchyň, WC, sprchy. Cena za osobu a noc 25–30 Kč dle dohody.

Jičín je výchozím bodem do Českého Ráje. Poradíme turistické trasy a pomůžeme vyhledat spojení vlak – bus. V místě zajistíme přednostní návštěvu nejatraktivnějších památek včetně informačního servisu.

Pořádáme vodácké letní tábory pro děti a mládež. Klub je vybaven veškerými potřebami pro tuto činnost. Raftové čluny, mobilní kuchyně, stany, spací pytle, pádla, záchranné vesty, včetně terénního automobilu pro dopravu lodí a zavazadel.

Každoroční vodácká akce AQUA (splutí Vltavy) pro mládež od 15 let a vodácký letní tábor v Havlovicích (nedaleko Úpice, okr. Trutnov) pro děti ZŠ jsou vždy vyvrcholením celoroční práce v "K". Pro zájemce jsme připraveni zorganizovat obdobné tábory i na zakázku.

Pro letošní školní rok a letní prázdniny mimo jiné připravujeme:

S-divadlo (studentské divadlo) inscenaci M. Frayn – "Bez roucha"

MLS (mladší studentské divadlo) výpravnou pohádku na motivy B. Němcové "Bajaja"

Inscenaci dětské opery hudebního skladatele prof. J. Hatríka "Bajka o lvovi"

turnaje ve stolním tenisu, víkendové tábory, letní vodácké tábory, rockové koncerty, swingové a jazzové večery.

Stále hledáme ochotné spolupracovníky, externisty – vedoucí kroužků, vedoucí i praktikanty na tábory.


Přijďte pobejt do Káčka !