Nové Noviny č. 40/99 | 8. října 1999 | str. 12 |
1. | HC Plzeň | 7 | 5 | 2 | 0 | 168:145 | 12 |
2. | Frýdek-Místek | 7 | 5 | 1 | 1 | 180:130 | 11 |
3. | Cress Ostrava | 7 | 5 | 1 | 1 | 167:149 | 11 |
4. | HBC Karviná | 7 | 4 | 1 | 2 | 205:147 | 9 |
5. | AGS HBC Jičín | 7 | 4 | 0 | 3 | 188:166 | 8 |
6. | Dukla Praha | 7 | 4 | 0 | 3 | 167:155 | 8 |
7. | Jiskra Třeboň | 7 | 4 | 0 | 3 | 169:188 | 8 |
8. | HC Zubří | 7 | 2 | 1 | 4 | 175:176 | 5 |
9. | Cementárny Hranice | 7 | 2 | 0 | 5 | 156:178 | 4 |
10. | Tatra Kopřivnice | 7 | 2 | 0 | 5 | 102:147 | 4 |
11. | Novesta Zlín | 7 | 1 | 0 | 6 | 139:188 | 2 |
12. | HC Náchod | 7 | 1 | 0 | 6 | 153:203 | 2 |
Sedlčany - Po jasném vítězství v posledním desátém závodě letošního seriálu mistrovství republiky, který se jel v Sedlčanské rokli, obhájil loňský titul mistra České republiky v autokrosu (kategorie do 1600 ccm) Václav Fejfar z AK Nová Paka. Zvítězil v šesti z deseti vypsaných závodů, jednou byl druhý, dvakrát desátý a jednou finále nejel. V konečném účtování se však tři nejhorší umístění škrtají, a tak obhajoba titulu byla suverénní. Blahopřejeme Vaškovi k tomuto významnému úspěchu. Konečné pořadí: 1. Fejfar (Nová Paka), 2. Kalenský (Dolní Bousov), 3. Bartášek (Mladá Boleslav), ...13. Babák (Jičín).
8. kolo: TJ Slovan Broumov-TJ Dobruška 1:0 (0:0); FK Chlumec nad Cidlinou-FC Vrchlabí 1:3 (1:2); TJ Slavoj Předměřice-SK Jičín 0:0; SK Sobotka-FC TJ Avon Rudník 1:1 (0:0); TJ Jiskra Hořice-SK Jilemnice 1:0 (1:0); SK Hošek Robousy-TJ Červený Kostelec 1:3 (1:0); FC VTJ Milíčeves-TJ Sokol Libáň 0:0.
1. | Milíčeves | 8 | 6 | 1 | 1 | 12:6 | 19 |
2. | Libáň | 8 | 5 | 1 | 2 | 14:7 | 16 |
3. | Jičín A | 8 | 5 | 1 | 2 | 16:9 | 16 |
4. | Hořice | 8 | 5 | 0 | 3 | 18:12 | 15 |
5. | Broumov | 8 | 5 | 0 | 3 | 14:9 | 15 |
6. | Dobruška | 8 | 5 | 0 | 3 | 13:9 | 15 |
7. | Č. Kostelec | 8 | 4 | 0 | 4 | 15:18 | 12 |
8. | Předměřice | 8 | 3 | 2 | 3 | 12:13 | 11 |
9. | Rudník | 8 | 2 | 3 | 3 | 10:9 | 9 |
10. | Jilemnice | 8 | 2 | 2 | 4 | 14:18 | 8 |
11. | Vrchlabí | 8 | 2 | 1 | 5 | 10:13 | 7 |
12. | Sobotka | 8 | 2 | 1 | 5 | 10:16 | 7 |
13. | Chlumec n.C. | 8 | 1 | 3 | 4 | 14:21 | 6 |
14. | Robousy | 8 | 1 | 1 | 6 | 9:21 | 4 |
Příští utkání 1. A třídy
Sobota 9.10.1999 od 16.00 hodin: SK Jičín A-SK Sobotka.
Neděle 10.10.1999 od 16.00 hodin: TJ Dobruška-TJ Sokol Libáň, TJ Červený Kostelec-FC VTJ Milíčeves, SK Jilemnice-SK Hošek Robousy, FC TJ Avon Rudník-TJ Jiskra Hořice, FC Vrchlabí-TJ Slavoj Předměřice, TJ Slovan Broumov-FK Chlumec nad Cidlinou.
8. kolo: TJ Sokol Horní Branná-TJ Sokol Nová Paka 0:6 (0:3); Tatran Hostinné-TJ Košťálov 4:1 (2:1); TJ Sokol Železnice-TJ SKP Valdice 0:1 (0:1); FK Trutnov B-TJ Baník Žacléř 5:0 (3:0); TJ Kopidlno-TJ Sokol Jablonec nad Jizerou 0:1 (0:1); SK Jičín B-SK Semily B 1:2 (0:0); TJ Lázně Bělohrad-TJ Dvůr Králové nad Labem 2:1 (0:0).
1. | Semily B | 8 | 7 | 1 | 0 | 22:5 | 22 |
2. | Jablonec n.J. | 8 | 5 | 2 | 1 | 16:6 | 17 |
3. | L. Bělohrad | 8 | 5 | 2 | 1 | 18:14 | 16 |
4. | Železnice | 8 | 4 | 2 | 2 | 13:7 | 14 |
5. | Dvůr Králové | 8 | 3 | 3 | 2 | 16:11 | 12 |
6. | Nová Paka | 8 | 3 | 2 | 3 | 16:11 | 11 |
7. | Hostinné | 8 | 3 | 1 | 4 | 9:15 | 10 |
8. | Trutnov B | 8 | 2 | 3 | 3 | 16:14 | 9 |
9. | Valdice | 8 | 2 | 3 | 3 | 6:13 | 9 |
10. | Horní Branná | 8 | 2 | 3 | 3 | 10:22 | 9 |
11. | Žacléř | 8 | 2 | 2 | 4 | 13:18 | 8 |
12. | Košťálov | 8 | 2 | 1 | 5 | 16:18 | 7 |
13. | Jičín B | 8 | 1 | 3 | 4 | 11:15 | 6 |
14. | Kopidlno | 8 | 0 | 3 | 5 | 6:19 | 3 |
Příští utkání 1. B třídy
Neděle 10.10.1999 od 16.00 hodin: TJ Sokol Nová Paka-TJ Dvůr Králové nad Labem, SK Semily B-TJ Lázně Bělohrad, TJ Sokol Jablonec nad Jizerou-SK Jičín B, TJ Baník Žacléř-TJ Kopidlno, TJ SKP Valdice-FK Trutnov B, TJ Košťálov-TJ Sokol Železnice, TJ Sokol Horní Branná-Tatran Hostinné.
Jičín - V pondělí 4. října 1999 pokračoval 5. nadstavbovým kolem XXX. ročník fotbalového turnaje neregistrovaných těmito výsledky.
Skupina A: Kon Dlažba-FK '96 Lužany 4:1; FC Rento-Fialsteam 5:0; SG Milíčeves-Javůrkova Louka 0:0; Sport Club-LPM Jičín 3:2.
Skupina B: SG Valdice-FK Intopp 9:0; AFC Jih/Řáholec-Medie Sped 0:3; FC Telecom-FC Dytrych 1:2; FC Batalion-volno.
Tabulka "nereligy" po 5. nadstavbovém kole
Skupina A:
1. | Javůrkova L. | 19 | 14 | 4 | 1 | 53:20 | 46 |
2. | Fialsteam | 19 | 12 | 5 | 2 | 43:20 | 41 |
3. | FC Rento | 19 | 12 | 2 | 5 | 45:28 | 38 |
4. | Kon Dlažba | 19 | 11 | 3 | 5 | 51:26 | 36 |
5. | SG Milíčeves | 19 | 11 | 3 | 5 | 40:23 | 36 |
6. | Sport Club | 19 | 9 | 3 | 7 | 49:25 | 30 |
7. | LPM Jičín | 19 | 9 | 3 | 7 | 35:29 | 30 |
8. | FK '96 Lužany | 19 | 7 | 3 | 9 | 33:36 | 24 |
Skupina B:
1. | Medie Sped | 18 | 8 | 1 | 9 | 31:31 | 25 |
2. | FC Batalion | 18 | 8 | 0 | 10 | 25:30 | 24 |
3. | SG Valdice | 18 | 7 | 1 | 10 | 41:38 | 22 |
4. | FK Intopp | 19 | 5 | 2 | 12 | 28:50 | 17 |
5. | AFC Jih/Řáholec | 18 | 4 | 1 | 13 | 26:60 | 13 |
6. | FC Dytrych | 18 | 3 | 2 | 13 | 21:61 | 11 |
7. | FC Telecom | 19 | 3 | 1 | 15 | 30:75 | 10 |
V 6. nadstavbovém kole se 11.10.1999 od 16.30 hod. utkají: Skupina A: FK '96 Lužany-Sport Club, Javůrkova Louka-LPM Jičín, Fialsteam-SG Milíčeves, Kon Dlažba-FC Rento. Skupina B: Medie Sped-FC Dytrych, SG Valdice-AFC Jih/Řáholec, FC Batalion-FK Intopp, FC Telecom-volno.
SK Miletín A-So Železnice B 0:2 (0:2) Kuncíř, Kozák; So Libuň-So Dětenice A 1:0 (0:0) Vojtíšek; So Nová Paka B-So Stará Paka 1:4 (0:1) Polák-Rajm,Štěpánek, Fišera, Brabec; So Jičíněves-TJ Kopidlno B 3:4 (2:2) Doleček 3- Kateřiňák 2, Berounský, Kraus; TK Žlunice-SK Pecka 0:1 (0:1) Stehlík; TJ Staré Místo-So Nemyčeves 2:0 (1:0) Zachoval, Ašenbrenner; TJ Bříšťany-TJ Lužany 0:4 (0:3) Kolář 3, Ponikelský.
1. | Kopidlno B | 8 | 6 | 1 | 1 | 20:8 | 19 |
2. | Staré Místo | 8 | 5 | 1 | 2 | 20:14 | 16 |
3. | Dětenice A | 8 | 5 | 1 | 2 | 14:10 | 16 |
4. | Jičíněves | 8 | 4 | 2 | 2 | 21:15 | 14 |
5. | Železnice B | 8 | 4 | 2 | 2 | 15:15 | 14 |
6. | Miletín A | 8 | 4 | 1 | 3 | 15:13 | 13 |
7. | Stará Paka | 8 | 3 | 2 | 3 | 19:14 | 11 |
8. | Lužany | 8 | 3 | 2 | 3 | 15:15 | 11 |
9. | Nemyčeves | 8 | 3 | 1 | 4 | 11:15 | 10 |
10. | Bříšťany | 8 | 3 | 1 | 4 | 11:17 | 10 |
11. | Nová Paka B | 8 | 2 | 1 | 5 | 17:16 | 7 |
12. | Žlunice | 8 | 1 | 4 | 3 | 10:13 | 7 |
13. | Pecka | 8 | 2 | 0 | 6 | 9:20 | 6 |
14. | Libuň | 8 | 1 | 1 | 6 | 8:20 | 4 |
Příští utkání OP mužů
Sobota 9.10.1999 od 16.00 hodin: So Nemyčeves-TJ Bříšťany, SK Pecka-TJ Staré Místo, So Stará Paka-So Jičíněves, So Dětenice A-So Nová Paka B, SK Miletín-So Libuň.
Neděle 10.10.1999 od 16.00 hodin: So Železnice B-TJ Lužany, TJ Kopidlno B-TK Žlunice.
So Nová Paka B-TK Žlunice 3:2 (1:2) Nýdrle, Haman, Krůta-Řeháček, Černý; So Železnice-TJ Staré Místo 2:3 (2:2) Ziegelheim 2-Pluhař 2, Herbrych; SK Sobotka-So Chomutice 4:0 (1:0) Drapák, Macoun, Bouček, Botovička; TJ Kopidlno-TJ Lužany 2:1 Kadlec, Hnát-Vágenknecht; SKP Valdice-So Nemyčeves 5:0 (2:0) Marks 3, Musil, Ulip; TJ Lázně Bělohrad-So Libáň 9:0 (4:0) Loner 3, Marek 3, Feix, Vích, Měčíř.
1. | L. Bělohrad | 7 | 7 | 0 | 0 | 49:2 | 21 |
2. | Chomutice | 7 | 5 | 1 | 1 | 29:9 | 16 |
3. | Kopidlno | 7 | 5 | 0 | 2 | 20:17 | 15 |
4. | Nová Paka B | 8 | 5 | 0 | 3 | 25:29 | 15 |
5. | Libáň | 8 | 4 | 2 | 2 | 22:26 | 14 |
6. | Sobotka | 7 | 4 | 0 | 3 | 24:8 | 12 |
7. | Žlunice | 7 | 2 | 3 | 2 | 12:10 | 9 |
8. | Valdice | 7 | 3 | 0 | 4 | 15:18 | 9 |
9. | Nemyčeves | 8 | 3 | 0 | 5 | 13:29 | 9 |
10. | Staré Místo | 7 | 2 | 2 | 3 | 8:20 | 8 |
11. | Miletín | 7 | 1 | 2 | 4 | 12:22 | 5 |
12. | Lužany | 8 | 1 | 0 | 7 | 8:28 | 3 |
13. | Železnice | 8 | 0 | 2 | 6 | 9:28 | 2 |
Příští utkání OP dorostu
Sobota 9.10.1999 od 10.00 hodin: So Nemyčeves-TJ Lázně Bělohrad (od 14.00 hod.), TJ Lužany-SKP Valdice, So Chomutice-TJ Kopidlno, TJ Staré Místo-SK Sobotka, TK Žlunice-So Železnice, SK Miletín-So Nová Paka B.
SK Miletín-So Železnice 1:3 (1:0) Knajfl-Janouch, Stříbrný, Myšík; So Jičíněves-TJ Kopidlno 0:2 (0:1) Vodička, Odvárko; TJ Lázně Bělohrad-So Stará Paka 3:0 (2:0) Jezbera 2, Rychetský; SK Sobotka-So Dětenice 2:3 Nývlt, Drápal-Holý 2, Slovák; FC VTJ Milíčeves-TJ Lužany 1:3 (0:2) Novotný-Sláma 2, Daniš; So Chomutice-TJ Staré Místo 5:0 (3:0) Michálek 3, Huráň 2; TK Žlunice-SK Hošek Robousy 3:1 (0:1) Řeháček, Šádek, Bradna-Vávara.
1. | Libáň | 10 | 9 | 0 | 1 | 44:10 | 27 |
2. | Chomutice | 10 | 7 | 1 | 2 | 21:8 | 22 |
3. | L. Bělohrad | 10 | 6 | 2 | 2 | 30:12 | 20 |
4. | Dětenice | 10 | 6 | 2 | 2 | 21:11 | 20 |
5. | Sobotka | 10 | 6 | 1 | 3 | 27:16 | 19 |
6. | Kopidlno | 10 | 6 | 0 | 4 | 20:19 | 18 |
7. | Železnice | 10 | 5 | 1 | 4 | 18:16 | 16 |
8. | Jičíněves | 10 | 4 | 2 | 4 | 23:15 | 14 |
9. | Lužany | 10 | 4 | 2 | 4 | 17:14 | 14 |
10. | Stará Paka | 10 | 4 | 1 | 5 | 16:22 | 13 |
11. | Robousy | 10 | 4 | 1 | 5 | 13:23 | 13 |
12. | Miletín | 10 | 3 | 2 | 5 | 10:18 | 11 |
13. | Žlunice | 10 | 2 | 2 | 6 | 12:29 | 8 |
14. | Staré Místo | 10 | 2 | 0 | 8 | 6:41 | 6 |
15. | Valdice | 10 | 0 | 5 | 5 | 4:10 | 5 |
16. | Milíčeves | 10 | 0 | 2 | 8 | 3:21 | 2 |
Příští utkání OP žáků
Sobota 9.10.1999 od 14.00 hodin: So Stará Paka-So Jičíněves, SK Hošek Robousy-So Chomutice (od 10.00 hod.), SK Miletín-SK Sobotka, So Libáň-TJ Staré Místo, SKP Valdice-So Dětenice, FC VTJ Milíčeves-TJ Lázně Bělohrad (od 10.00 hod.).
Neděle 10.9.1999 od 14.00 hodin: So Železnice-TJ Lužany, TJ Kopidlno-TK Žlunice.
SK Miletín B-FC Žeretice 1:2 (0:0) Jirásko-Šoltys, Mydlář; FC Kacákova Lhota-So Chomutice 0:7 (0:4) Fikar 3, Hladík 2, Barcal, Klikar; SK Češov-So Dětenice B 3:2 Knížek, Kudlík, Vrabec-Šifalda, Švorc.
1. | Chomutice | 6 | 5 | 0 | 1 | 22:4 | 15 |
2. | Žeretice | 6 | 5 | 0 | 1 | 15:7 | 15 |
3. | Miletín B | 6 | 4 | 0 | 2 | 14:10 | 12 |
4. | Dětenice B | 6 | 1 | 1 | 4 | 9:10 | 4 |
5. | Češov | 6 | 1 | 1 | 4 | 10:24 | 4 |
6. | Kac. Lhota | 6 | 0 | 2 | 4 | 3:18 | 2 |
Příští utkání OS mužů
Sobota 9.10.1999 od 16.00 hodin: SK Češov-SK Miletín B, So Chomutice-FC Žeretice.
Neděle 10.10.1999 od 16.00 hodin: So Dětenice B-FC Kacákova Lhota.