NOVÁ PAKA - PO až PÁ od 15.30 h. do 7.00 h. SO od 7.00 h. až PO do 7.00 h. na poliklinice, tel. 0434/621 082.
HOŘICE - PO až PÁ od 15.30 h. do 7.00 h. SO od 7.00 h. až PO do 7.00 h. v Městské nemocnici, tel. 0435/623 611.

- MUDr. Marcela Macáková, tel.: 0435/621 853, 624 194.

Před odjezdem k lékaři si na jeho tel. nebo na tel. LSPP ověřte, zda si nevyměnil službu s kolegou.

Bakoňské kuře s nádivkou

1 kuře (asi 1,5 kg), 1,5dcl bílého vína, sůl, majoránka. Nádivka: 80g slaniny, 1 cibule, 200g mletého vepřového masa, 200g čerstvých hub, játra z jednoho kuřete, 2 housky, mléko, sůl, pepř, špetka mletého zázvoru, muškátový oříšek, 2 vejce

Kuře důkladně očistíme, na prsou a na stehýnkách uvolníme kůži, osolíme a uvnitř poprášíme majoránkou. Kuře naplníme nádivkou v dutině břišní i pod uvolněnou kůží, vložíme do pekáče a podlijeme bílým vínem. Přiklopíme vrchním dílem pekáče a ve středně teplé troubě dusíme doměkka. Při pečení přeléváme šťávou a podléváme vodou. Kuře dopečeme bez vrchního dílu pekáče, aby zčervenala i kůžička. Příprava nádivky: slaninu pokrájenou na drobné kostičky rozškvaříme, přidáme cibulku a osmažíme do zlatova. Dále doplníme houbami, mletým masem, rozetřenými játry a podusíme asi 20 minut. Pak přidáme pokrájené, v mléce namočené a vymačkané housky, osolíme, opepříme, ochutíme zázvorem a strouhaným muškátovým oříškem. Přidáme vejce a vše důkladně promícháme. Poté již můžeme kuře pouze touto chutnou nádivkou naplnit.

Dobrou chuť

Hokej: Novopačtí měli smůlu

BK Pivovar Nová Paka - TJ So St. Jesenčany 2:3 (0:0, 1:1, 1:2)

Nová Paka - Od první minuty v zápase konaném minulou neděli jasně dominovali domácí hokejisté. V první třetině z dvaceti střeleckých pokusů nenašla ani jediná střela cestu za záda výjimečně skvělého brankáře hostí Pavlíčka.

Hráči hostí si své herní nedostatky kompenzovali neuvěřitelně tvrdými střety. Tento způsob boje se jim víceméně s přibývajícím časem dařil. Tím eliminovali převahu domácích. Po úvodní bezbrankové části se domácí ve dvacáté šesté minutě konečně dočkali. Kubálek zpoza branky přesně přihrál Petru Kolovratníkovi, který dokázal hostujícího Pavlíčka překonat. Velkou šanci na zvýšení vedení měl Sucharda v samostatném nájezdu. Celkem dobře provedený blafák mu dokázal Pavlíček výjimečným zákrokem zneškodnit. V třicáté páté minutě šel za faul ve středním pásmu na trestnou Sucharda. Hosté dokázali svou přesilovou hru se štěstím využít.

Do třetí třetiny nastupovali hokejisté za nerozhodného stavu. Ovšem ve druhé a třetí minutě poslední třetiny přišel trest za krátkodobý výpadek aktivity domácích hokejistů. Celé utkání ofenzivně hrající domácí nedokázali ve středním pásmu pokrýt zakládající protiútok. Nedůsledné bránění využil střelou od modré hostující Štěpánek a k údivu všech domácích příznivců proklouzl kotouč Klikovi pod betony. O minutu později přišel stejný typ akce a podobná střela Hybše z dálky skončila opět v brance šokovaných domácích. Do branky musel za jinak po celý průběh utkání výborného Klika Brendl, který zaskakoval za nemocného Věchta. Jeho premiéra dopadla výborně. Zlikvidoval šest pokusů včetně dvou samostatných nájezdů. V přesilové hře ve čtyřicáté páté minutě snížili domácí stav utkání. Branku dal po výborné spolupráci s Nedomlelem Luboš Kolovratník. Domácí se pokoušeli alespoň vyrovnat více než minutovou hrou bez brankáře. Šance si vytvořili, ale branka z toho nikdy nebyla.

Přes porážku viděli diváci dobrý výkon domácího kolektivu, který nebyl ovšem kořeněný bodovým úspěchem.

Branky BK: P. Kolovratník, L. Kolovratník, as. Kubálek a Nedomlel - Kuchar, Štěpánek, Hybeš. Vyloučení: 6:8, využití: 1:1. Rozhodčí: Čížek - Ježek, Svoboda. Diváků: 300.

Sestava BK: Klik, 43'Brendl - J. Křížek, Karban, Ženíšek, Nejdlý - Nedomlel, L. Kolovratník, Vondrák - Langmajer, P. Kolovratník, Kubálek - P. Šmika, Sucharda, P. Křížek.

Výsledek minulého zápasu: HC Opočno - BK Pivovar Nová Paka 4:4 (1:1, 1:1, 2:2).

MČR v judu starších žáků

Brno - Poslední mistrovství republiky v judu v letošním roce se v Brně konalo pro kategorii starších žáků. V konkurenci více jak dvou stovek závodníků ze dvaasedmdesáti oddílů a klubů bojovalo i pět žáků SKP JUDO Jičín, kteří si postup vybojovali na regionálním mistrovství Východočeského kraje. Mistrovství však pro ně skončilo neúspěšně, když nikdo z nich se neprobojoval k bojům o medaile a získali jen tři devátá místa. Výsledky jičínských závodníků: 42 kg - 9.Richard Zábranský, 46 kg - 9.-12. Petr Stryhal a Jakub Štarman, 55 kg - 21.-29. Martin Šafařík a Patrik Hnát.

(ps)

Hokej: BK Pivovar Nová Paka

Po oba víkendové dny pršelo. Mládež sehrála svá hokejová utkání na zimním stadioně v Nové Pace v neregulerních podmínkách. Elévové a přípravky byli v Lomnici, kde je od rozmarů počasí ochránila nová hala.

Starší žáci I. Včl: BK Pivovar Nová Paka - TJ Spartak Polička 7:1 (1:0, 3:1, 3:0) V půli utkání hosté snížili na rozdíl jediné branky. Domácí v té chvíli držel brankář Kazda. O výsledku rozhodl třemi brankami Jan Nožička. Branky BK: Nožička 3+1, Ouzký 2+2, Lenfeld 1+1, Jelínek, as. Müller 3, Matěna a Lízr. BK Pivovar Nová Paka - HC Choceň 2:8 (0:1, 1:4, 1:3) Hosté se po zásluze radovali z prvních letošních bodů doslova vylovených v novopackém rybníku. Branky BK: Müller, Cejnar, as. Ouzký a Jelínek.

Mladší žáci I. Včl: BK Pivovar Nová Paka - TJ Spartak Polička 5:0 (1:0, 2:0, 2:0, 48'ukončeno pro déšť) V zoufalých podmínkách domácí vybojovali důležité body. Branky BK: M. Trejbal 2+1, Fišar 2+1, Jar. Nožička 1+1, as. Žilák. BK Pivovar Nová Paka - HC Choceň 2:5 (0:2, 0:2, 2:1) Proti elitnímu celku soutěže se domácí prosazovali těžce, ale ve třetí třetině snížili na rozdíl dvou branek. Branky: Fišar 2, as. Jar. Nožička a Žilák.

(bš)

Další utkání jičínských hokejistů

Elévové: HC Jaroměř - HC Jičín 1:6 (0:2,1:0,0:4) Branky Jičína: 3x Hušek, 1x Novotný, Mašek a Jirásek, asistence: 2x Mašek, 1x Mikolášek, Hušek, Dušek a Jirásek. Přípravka A: HC Jaroměř - HC Jičín 3:8 (2:2,1:2,0:2,0:2) S přibývajícími minutami se lepšil výkon Jičínských, vynikal zejména kapitán Mikolášek. Branky Jičína: 4x Mikolášek, 2x Luděk Dubravský, 1x Špringer a Maryška, asistence: 3x Luděk Dubravský, 2x Pivínský a T.Havelka. Přípravka B: HC Jaroměř - HC Jičín 4:5 (1:1,1:3,1:1,1:0) Čtyři branky Babáka rozhodly o vítězství Jičínských, jednu přidal Lukáš Dubravský, asistence: 2x Dubravský a 1x Babák.

Mladší žáci: HC Lomnice - HC Jičín 2:5 (1:0,1:5,0:0) Opakované utkání (kvůli špatnému ledu) se hrálo na zastřešeném lomnickém stadionu. Domácí se bránili, ale přesto se ujali vedení. Od druhé třetiny hrál Jičín na dvě pětky a nastal zvrat v podobě pěti gólů v síti domácích. Branky Jičína: 3x O.Mizera, 1x O.Novotný a Petr Mikolášek, asistence: 2x O.Novotný, 1x O.Mizera, P.Mikolášek a Starý. Sestava Jičína: Švandrlík a Kotlář - Buchar, Starý, Mikolášek, Abel, O.Novotný, O.Mizera, Č. Mizera, Lukáč, Jílek, Gottvald, Matějka, Smolík, Pivrnec a Sedláček. HC Trutnov - HC Jičín 0:5 (0:3,0:1,0:1) Branky Jičína: O.Novotný, O.Mizera, Gottvald, Sedláček a Abel, asistence: O.Mizera, O.Novotný, Jílek, Buchar, Lukáč a Gottvald. Jičín hrál ve stejné sestavě jako v Lomnici. HC Jičín - HC Opočno 8:3 (6:0,2:1,0:2) Po jasné převaze v 1. třetině si domácí dovolili umožnit zapojení všech hráčů kádru do hry a soupeř tak mohl zkorigovat výsledek. Branky Jičína: 2x Abel a Petr Mikolášek, 1x Jílek, Sedláček, Smolík a O.Mizera, asistence: 2x O.Novotný, 1x O.Mizera, Č.Mizera, Gottvald, Abel, Široň a Matějka. Rozhodčí: K.Čejka a T.Svoboda.

Starší žáci: HC Trutnov - HC Jičín 1:7 (1:4,0:2,0:1) Jaroslav Vaníček opět nejlepším střelcem. Sám dal 6 gólů a na jeden přihrál. Ten dal Rozsypal do prázdné branky. Asistence: 3x Maštalíř, 1x Rozsypal, Vít, Vaníček a Kvapil. HC Jičín - HC Opočno 9:1 (3:1,3:0,3:0) Branky Jičína: 5x Vaníček, 2x Štěp, 1x Bernard a Mizera, asistence: 2x Vaníček, Havel a Rozsypal, 1x Mizera a Štěp. Rozhodčí: Zd.Kejzral a Zd.Rozsypal.

Junioři: HC Jičín - BK Pivovar Nová Paka 2:0 (0:0,1:0,1:0) Okresní derby zahájilo II.Vč ligu juniorů na jičínském ZS. První třetina se vyznačovala opatrnou hrou obou družstev, a tak skončila bez branek. Ve druhé třetině začali odvážněji přece jen domácí hráči a výsledkem byla první branky v síti Novopackých ve 28. minutě. Hosté nevyužili několik možností v podobě přesilovek, a tak se skóre do konce druhé třetiny nezměnilo. Také třetí třetina měla podobný průběh jako druhá. Domácí zvýšili na 2:0 v začínající 49. minutě dokonce při oslabení. Branky Jičína: Rejmont a Neťuka, asistence: Semecký a Rosůlek. Vyloučení 10:5 bez využití, v oslabení 1:0. Rozhodčí: Morávek - Hejduk, Mizera. Diváků 135.

(mj)

Kuželky: OP 2.třídy

V předposledním kole oblastního přeboru 2.třídy kuželkářů podlehla Nová Paka v okresním derby Milovicím 4:12 po velmi špatném výkonu (2145). Domácím citelně chyběl nejlepší hráč soutěže Aleš Rolf, který vede pořadí jednotlivců s průměrem 423,6 shozených kuželek na zápas. Hořická rezerva sehrála pěkný, dramatický zápas s céčkem Náchoda, ale v závěru odešla poražena těsně 6:10 o 13 kuželek.

Jiskra Hořice B - SKK Primátor Náchod C 6:10 (2322-2335) J.Novotný 372 - M.Etrych 396, J.Kroupa 379 - J.Dyntera 360, J.Langr 401 - J.Rejzek 395, B.Fikar 368 - A.Baďura 380, P.Rücker 392 - Z.Jaroš 391, A.Dufková 410 - F.Majer 413. Sokol Nová Paka - TJ Milovice 4:12 (2145-2183) B.Bajer 385 - K.Medlík 342, J.Faifer 370 - V.Souček 366, V.Gottštein 385 - T.Fuchs 394, J.Bajer 307 - Jak.Nosek 374, P.Vávra 351 - V.Hruška 357, J.Antoš 347 - R.Dušek 350. SKK Primátor Náchod D - Honerclub Březovice Výsledek nám nebyl v době uzávěrky znám. Výsledky ostatních zápasů: Spartak Rokytnice - TJ Červený Kostelec B 2:14 (2373 - 2417), KK Zálabák Smiřice B - Lokomotiva Trutnov B 6:10 (2242-2256), TJ Poříčí B - TJ Dvůr Králové B 8:8 (2420-2389). Dohrávka 7. kola: TJ Milovice - Spartak Rokytnice 8:8 (2424-2468).

(jk)

Kuželky: OP 3.třídy

V předposledním kole oblastního přeboru kuželkářů 3. třídy byla na programu hned dvě okresní derby.

Milovice B si proti Jičínu C udržovaly náskok po celé utkání, když hned v úvodu dosáhl domácí P.Jaroš výborného výkonu 437. Céčko Jičína, kterému v závěru podzimní části přece jen trochu dochází dech po skvělém úvodu soutěže, nedokázalo již vývoj utkání zvrátit. Zato druhý zápas Březovice B - Jičín D připravil pro všechny přítomné drama, o čemž svědčí průběh zápasu: Po první dvojici vede Jičín 2:0 a o 27 kuželek, domácí pak srovnávají a jdou do vedení 4:2. Přesto má Jičín k dobru 5 kuželek. Hosté srovnávají na 4:4 a vedou o 22, domácí jsou opět do vedení 6:4, ale stále mají manko 4 kuželek. Rozhodnou dotahováci. Pevnější nervy má v závěru domácí Buček, který poráží Petra Bulíčka o 16 kuželek, a tak nakonec domácí vítězí o 12 kuželek 12:4. Za pozornost stojí také vynikající výkon suverénně vedoucího Vrchlabí B (2550), o který se velkou měrou postaral životním zápasem M.Polanský, když porazil 476 kuželek.

HC Březovice B - SKK Jičín D 12:4 (2239-2227) J.Písecký 383 - I.Janko 410, J.Kotrbáčková 368 - A.Řehořek 349, P.Slavík 357 - V.Řeháček 354, J.Kulhánek 362 - M.Langr 379, N.Bretová 390 - J.Šrotýř 372, L.Buček 379 - P.Bulíček 363. TJ Milovice B - SKK Jičín C 12:4 (2356-2271) P.Jaroš 437 - P.Kolář 383, Včeliš 374 - M.Havlíček 397, J.Ornst 371 - P.Mojžíš 373, L.Janák 397 - Oborník 368, M.Müller 391 - J.Kolář 390, M.Šanda 386 - F.Čermák 360. Výsledky ostatních zápasů: Lokomotiva Trutnov E - Spartak Rokytnice B 4:12 (2263-2318), SKK Vrchlabí B - TJ Jilemnice B 14:2 (2550-2373), Spartak Rokytnice C - TJ Jilemnice C 12:4 (2155-2043).

(jk)

Oblastní volejbal

Přebor muži: Dřevěnice-Slávie Hr.Králové B 1:3 a 0:3, Hořice - Police n/M 0:3 a 0:3, Vamberk - VK Hr.Králové 3:1 a 3:0, Broumov - Jaroměř 0:3 a 3:1, Rychnov - Vrchlabí 3:1 a 3:1.

10.Broumov1431113:3717

Přebor ženy: Trutnov - Jičín A 3:1 a 1:3, Žacléř - Malšovice 3:1 a 3:2, Pardubice A - Staré Město 2:3 a 3:0, Start Náchod - Červený Kostelec 3:2 a 3:0, Hradec Králové A - Jilemnice 1:3 a 3:0.

Rozdílná forma Sokolů

Nová Paka - Rozdílná forma a i výsledky novopackých basketbalistů poznamenaly oba víkendové zápasy oblastního basketbalového přeboru na packé palubovce. Oku lahodící sobotní utkání se sedmadvaceti trojkami z rukou střelců obou celků, ve kterém sokolové porazili loňského účastníka 3. ligy Loko Trutnov, vystřídala v neděli nepřesnost a propad z taktiky, což znamenalo výhru basketbalistů z pod Tábora.

Sokol Nová Paka - Loko Konota Trutnov 116:11 (37:34, 23:26, 30:26, 26:25)

Utkání bylo pro diváky velice zajímavé, útok střídal útok a tuto basketbalovou činnost oba celky preferovaly před obranou. A vzhledem k tomu, že u obou celků měli střelci velmi dobrou mušku, tak do obou košů propadlo obroučkami celkem sedmadvacet trojek z rukou tří packých a pěti trutnovských střelců. V domácím týmu měli, zvláště v prvé polovině utkání, zlatou ruku Nádvorník s Lukešem. V poslední čtvrtině, když již nebyl pro pět osobních chyb na hřišti Lukeš, ho velice dobře zastoupil Celjak, který podal jeden z nejlepších výkonů po návratu z vojny. Na místě pivota se dařilo Sedlákovi, který se dokázal, zvláště ve druhé polovině, když již oba podkošoví hráči hostujícího týmu měli více faulů, i přes jejich výškovou převahu prosadit. Ke konci zápasu celkem zbytečně povolily nervy nejen hráčům hostujícího týmu, ale i jejich trenérovi, a tak jim rozhodčí Dr. Žák z Litomyšle a Pumr z Hradce Králové zapískali několik technických chyb.

Body Nová Paka: Nádvorník 38, 4x3, 13/8, 3, Lukeš 25, 5x3, 7/6, 5, Celjak 20, 3x3, 6/5, 5, Sedlák 19, 8/7, 4, Jisl 8, 7/4, 4, Gottštein 6, 6/4,3, Tomášek 0,0,0. Za hosty nejvíce Paták 24 a Cach 22. Trestné hody 47/34:28/14, trojky 12:15, fauly 24:33, 5 OCH 2 ( Lukeš 28. min. a Celjak 37. min.): 4.

Sokol Nová Paka - Sokol Lomnice n. P. 85:90 (14:18, 28:20, 16:26, 27:25)

Těsně po zahájení druhé čtvrtiny prohrávali již novopačtí basketbalisté 14:24. Po úniku hostujícího týmu na 14:24 stačili Novopačtí ještě kontrovat na 38:37. Toto své snažení ve druhé čtvrtině stačili dotáhnout až do poločasu, kdy za klaksonu označujícího polovinu zápasu odcházeli z palubovky šťastnější o čtyři body. Bohužel další výpadek ve třetí čtvrtině již do konce zápasu nestačili úplně zkorigovat, i když se několikráte přiblížili na pouhé tři body. Škoda, že nedostal více příležitosti Celjak, kterému se po dobu, co byl na hřišti, celkem dařilo. Šest hráčů domácích dalo přes deset bodů, ale tentokráte chyběl elitní střelec, který by nastřílel alespoň pětadvacítku.

Body Nová Paka: Nádvorník 17, 1x3, 6/5,2, Celjak 15, 4/3,3,Jisl 14, 4/2,3, Lukeš 14, 3x3,5/5, 2, Gottštein 11,6/5,5, Sedlák 11, 5/5,2, Tomášek 2,0,1, Jirutka 1,2/1, 4. Za Lomnici: Mašek 24,5/4, 5, Saidl 18, 9/8, 4, Bušek 14, 1x3, 6/3,4, Brusák 13, 6/3,5, Kypr 11, 1/1,5, Velda 5, 1/1,5, Smolík 5, 2/1, 1, Devátý 0,0,2, Prachař 0, 0,0. Trestné hody 32/26:30/22, trojky 4:1, fauly 24:31, 5 OCH 1 (40.min. Celjak ): 3 ( 28. min. Velda, 30 min. Brusák, 40. min. Mašek).

Příští utkání sehrají novopačtí a lomničtí basketbalisté o víkendu 9.a 10. prosince v Litomyšli a Vysokém Mýtě.

(ur)

Pozemní hokej: halové soutěže starších žáků

I.ročník Memoriálu V.Pošíka se hrál v Praze v hale Bohemians (skupina B). Mnichovice Praha - HC Jičín 0:8 (0:4) Branky Jičína: Petr Bryscejn, Mirek Junek, Marek Hlaváč 3, Adam Feit, Roman Bryscejn 2. Kbely - HC Jičín 0:3 (0:1) Za Jičín skóroval 3x Marek Hlaváč. HC Jičín - Praga Praha 3:2 (0:2) Branky Jičína: Marek Hlaváč, Roman Bryscejn, Adam Feit. Jičínští vyhráli svoji skupinu a utkali se ve finále s vítězem skupiny A kolektivem Bohemians Praha. Bohemians Praha - HC Jičín 5:2 (4:1) Za Jičín 2x skóroval Marek Hlaváč. Konečné pořadí turnaje: 1.Bohemians, 2. HC Jičín, 3.Litice Plzeň, 4.Praga, 5.Slávia, 6.Kbely, 7.President, 8.Mnichovice. Sestava HC Jičín: Adam Berný, Marek Junek, Marek Odvárko, Štěpán Gabriel, Marek Hlaváč, Petr Bryscejn, Michal Hrtús, Roman Bryscejn, Adam Feit.

Jičínští starší žáci úspěšně vstoupili do mistrovské halové soutěže. 1.kolo: Kbely Praha - HC Jičín 0:3 (0:1) Branky Jičína: Marek Hlaváč 2, Jakub Drozen. 2.kolo: HC Jičín - Praga Praha B 9:0 (4:0) Branky Jičína: Marek Hlaváč 4, Jakub Drozen 2, Láďa Toráč, Mirek Šulc, Adam Feit. Sestava HC Jičín: Adam Berný - Petr Bryscejn, Marek Hlaváč, Jakub Drozen, Jakub Syrovátko, Mirek Šulc, Michal Hrtús, Adam Feit, Láďa Toráč. Trenér - Roman Táborský. Příští 3. a 4. kolo se hraje v Hradci Králové. Jičín se utká se Slávií Praha a Pragou Praha A.

(red)

JUDO: Velká cena dorostenců

Plzeň - Výborně si vedl Roman Kořínek ve Velké ceně Plzně, která je zařazena do Grand prix dorostenců v judu, když zvítězil ve své hmotnostní kategorii do 50 kg. Dařilo se i Pavlu Letošníkovi, který rovněž postoupil až do finále, kde však svůj zápas prohrál a skončil tak na druhém místě.

Výsledky jičínských závodníků: 50 kg - 1. Roman Kořínek, 60 kg - 2.Pavel Letošník, 16. Jaroslav Aim, 66 kg - 7.Filip Havlík, 9. Jan Kubánek, 13.Tomáš Németh, 73 kg - 9.Lukáš Kloubec.

(ps)

Javůrkova louka hodnotila úspěšný rok

Jičín - Kolektiv Javůrkovy louky zvítězil v letošním kvalitním turnaji neregistrovaných a obhájil tak loňské prvenství. V zimě zvítězil ve dvou kvalitních turnajích gard jak v Jičíně, tak v Lázních Bělohradu a v létě na Podhrádí v turnaji mužů.

Setkání tohoto společenství zahájil prezident klubu Vladimír Carda a zhodnotil úspěšnou letošní sezonu. Po něm dostal slovo Všetečka, který vzpomínal na příběhy našich kamarádů, kteří nás již bohužel opustili, pana Horáčka a doktora "Hasana" Bosáka. Kolektiv pak uctil jejich památku minutou ticha. Poté dostal slovo hostující kouč Jindra Kolumpek, který poděkoval celému kolektivu, všem hráčům, ale i starším kamarádům, kteří se zápasů také účastnili. Zároveň patří i poděkování všem okresním rozhodčím, kteří naše zápasy řídili a dvěma oddílům Starého Místa a Robous, které nám zapůjčily hřiště.

Kolektiv byl doplněn o tři kvalitní hráče Sváťu Kyselu ze Sobotky, Zdenka Šolína a Jardu Plecháče ze Železnice. Do Velomatu odešel Karel Javernig a do Žeretic Martin Kynčl. V průběhu a ke konci soutěže byly velké problémy s kádrem mužstva, kde nastala četná zranění. Mužstvo odehrálo úctyhodných 38 zápasů, z nichž si připsalo 26 vítězství, 9 remíz a 3 porážky o jednu branku se skorem 127:61. Kolektiv je pro příští sezonu potřeba vhodně doplnit alespoň o dva hráče. Úspěšnost jednotlivých hráčů ukazují tyto výsledky. Jindra Kolumpek 38 zápasů - 22 gólů, Pavel Otáhal 28-22, Pavel Žmolil 37-13, V. Kloz 25-13, K. Hudec 31-11, M. Votrubec 35-9, V. Kyselo 27-6, Šolín 10-0, L. Muška 8-0, J. Muška 4-0, O. Zachoval 23-1, M. Stehlík 30-2, J. Mamiňák 30-2, L. Petrovický 24-2, Z. Řada 24-1, L. Kuhn 21-3, Kynčl 13-3, Plecháč 23-0, Sv. Kysela 9-1, P. Kazda 1-5, Javernig 8-1.

Mužstvo Javůrkovy louky mělo dále nejlepší útok a suverénně nejlepší obranu spolu s brankařem, který dostal pouhých 14 gólů. Ostatní kolektivy velmi oproti minulé sezoně posílily, a tak obhajoba byla velice těžká, a o to více zasloužená. Na setkání vystoupil i vedoucí starší garnitury Jarda Musil a pokladník Standa Kozák. V rámci živé diskuze se zúčastnění vyjadřovali k další činnosti klubu. Závěrem byly provedeny volby na příští rok. Obsazení zůstalo stejné - Vl. Carda, Jindra Kolumpek, Jar. Muška, St. Kozák a Jarda Musil. Kolektiv si popřál do dalších let mnoho sportovních úspěchů a hlavně pevné zdraví sobě a svým rodinám.