JIČÍN - MUDr. Jarmila Faltusová, tel.: 0433/582 111.

NOVÁ PAKA - MUDr. Forman, tel.: 0434/623 004.

JIČÍN - MUDr. Nina Zelenková, tel.: 0433/522 983.

NOVÁ PAKA - MUDr. Václav Franc, tel.: 0434/621 365.

HOŘICE - MUDr. Renata Králová, Miletín, tel.:0435/621 852, 621 608.

Před odjezdem k lékaři si na jeho tel. nebo na tel. LSPP ověřte, zda si nevyměnil službu s kolegou.

(Pro 6 osob) 1kg zadního hovězího masa, lžíce oleje, 2 cibule, 2 stroužky česneku, rozmarýn, 100g rajčatového protlaku, půl šálku hovězího vývaru (2 kostky), 2 lžíce sekané petrželky (zelené), sůl, pepř

Maso očistíme a zbavíme tuku. Oloupaný česnek nakrájíme na nudličky a nahrubo nakrájíme cibuli. V kastrolu rozehřejeme olej, v němž maso s cibulí dozlatova opečeme. Osolíme, opepříme, přidáme rozmarýn, rajčatový protlak, hovězí vývar a petrželku. Přiklopenou nádobu vložíme do vyhřáté trouby a pečeme asi hodinu a půl, až je maso měkké. Podáváme nakrájené s vlastní šťávou z pečení. Vhodnou přílohou jsou těstoviny, brambory nebo rýže.

Dobrou chuť

Dvě porážky mladých sokolek

Nová Paka - Po porážce ve velmi vyrovnaném utkání s Kompresory prohrály výrazně novopacké basketbalové dorostenky i své nedělní utkání na Aritmě.

BK Kompresory - Sokol Nová Paka 58:52 (18:13,14:8,16:17,10:14)

Jak ukazují stavy jednotlivých čtvrtin utkání, Pražačky si vytvořily prvý poločas náskok a ten se již nepodařil packým sokolkám, ani zlepšenou hrou ve druhé půlce, zvrátit. Výborně zahrála střední rozehrávačka Matoušová. Škoda, že se v průběhu poslední čtvrtky (a spolu s ní i Fejfarová a Matoušová) vyfaulovala. Body Nová Paka: Matoušová 15,6/3,5, Krauseová 9,6/1,4, Podrazilová 8,2/2,5, Fejfarová 9,10/6,5, Jislová 6,0,4, Schlöglová 4,0,3, Jonová 0,0,1, Pavlová 0,0,0. Trestné hody 19/9:22/12, trojky 3:0, fauly 26:26, 5OCH 1:3.

Aritma Praha - Sokol Nová Paka 86:48 (16:15,26:9,22:17,22:7)

Po vyrovnané prvé čtvrtině utkání, kdy mladé sokolky ztrácely pouze jeden bod, propadly ve druhé čtvrtce, kdy rozdíl sedmnácti bodů již ovlivnil další průběh zápasu. Sokolky doplatily na malý počet hráček, když utkání, podobně jako v sobotu, dohrávaly bez tří hráček základní pětky. Tentokráte se sokolkám dařily trojky, kterých daly šest, ale ani to bohužel nestačilo. Body Nová Paka: Jislová 16,3x3,3/1,0, Matoušová 15,2x3,2/1,4,2, Fejfarová 7,2/0,5, Krauseová 4,2/0,5, Podrazilová 2,0,5, Schlöglová 4,2/2,4, Jonová 0,0,1, Pavlová 0,0,0. Trestné hody 22/14:11/4, trojky 4:6, fauly 18:23, 5OCH 0:3.

Svá příští utkání hrají novopacké extraligové dorostenky doma, kde hostí v sobotu 18. listopadu celek Kralup a v neděli tým USK Praha.

(bas)

Mladší žáci SKP JUDO Jičín vítězi regionálního mistrovství družstev

Trutnov - Výborně si vedlo družstvo mladších žáků SKP JUDO Jičín i v posledním kole mistrovství Východočeského regionu družstev v Trutnově, kde znovu zvítězilo a stalo se bez porážky vítězem regionálního přeboru. Družstvo tak obhájilo svůj mistrovský titul z minulého roku.

SKP JUDO Jičín - TSC Turnov 6:3 (60:30) Bodovali Živnůstka, Vystrčil, Tóth, Kraus, Žďárský a Beneš, nerozhodně O.Stehlík, dále nastoupili Vacek a Jakubec. SKP JUDO Jičín - LOKO Trutnov 7:3 (70:30) Bodovali L.Dědek, O.Stehlík, Jedlička, Mrázek, Jakubec, Kraus a Žďárský, dále nastoupili Vacek a Beneš. SKP JUDO Jičín - Sokol Hradec Králové 9:0 (90:0) Bodovali L.Dědek, O.Stehlík, Vystrčil, Tóth, Vacek, Jakubec, Kraus, Žďárský a Beneš.

Konečné pořadí družstev: 1.SKP JUDO Jičín 18 bodů (70:13), 2.TSC Turnov 11 (45:31), 3.LOKO Trutnov 7 (35:39), 4. Sokol Hradec Králové 0 (0:69).

(ps)

Ženy přivezly body z kuželen soupeřek

Jičín - Třetí kuželkářská liga žen pokračovala 5. kolem. Obě jičínská družstva startovala venku, kde si jičínské hráčky vedly velmi dobře.

Spolana Neratovice A - SKK Jičín A 0:10 (1576-1670) M.Nežerková - Marc.Kolářová 410:433, T.Bůžková - L.Tůmová 378:391, J.Fukačová - Mari.Kolářová 389:432, Z.Černá - D.Viková 399:414. Jičínská děvčata překvapivě, ale zcela zaslouženě zvítězila. Družstvo Jičína A je se šesti body na 4. místě tabulky.

Tesla Pardubice B - SKK Jičín B 2:8 (1587-1614) M.Dvořáčková - M.Hrdinová 398:399, H.Krumlová - A.Šedivá 388:413, A.Jeníčková - L.Petrgálová 410:373, M.Smereková - M.Břicháčková 391:429. Družstvo Jičína B je s osmi body na 2. místě.

Výsledky ostatních zápasů 5. kola: Konstruktiva Praha B - SKK Bohušovice n/O 8:2 (1647:1489), Neratovice B - Elektrárny Kadaň 4:6 (1524-1598), Sokol Kolín - SK Děčín 7:3 (1671-1560).

Další mistrovská utkání sehrají oba kolektivy v sobotu 11. listopadu od 14.00 hodin na domácí kuželně. A družstvo žen hostí tým Spolany Neratovice B a B družstvo kolektiv SK Děčín.

(fk)

Novopacká NHL

Nová Paka - O prvním listopadovém víkendu začala v Nové Pace liga neregistrovaných hokejistů.

Do soutěže se nepřihlásil vítěz předcházejícího ročníku ZD Dobrá Voda a třetí celek HC Spirit Jičín. Příjemným zjištěním je, že se naopak přihlásil znovuzaložený hokejový klub Grey Grizzlies Hořice, který v minulosti fungoval velice zdárně. Že je v Hořicích o hokej zájem, potvrzují dvě družstva Dobré Vody a začínající mladí hokejisté z tohoto města hrající v klubu BK Pivovar Nová Paka. Prvním hráčem po dlouhé době, který z tohoto města míří do velkého hokeje, je Jakub Kokošín, odcházející do Hradce Králové na jednoroční hostování. Účastníci letošní NHL: HC Aron Nová Paka, Grey Grizzlies Hořice, TJ Jilemnice, Max Nová Paka, HC Claudie Dobrá Voda a TJ Sokol Martinice.

Výsledky utkání: TJ JILEMNICE 4:4 /3:0,0:2,1:2/ GREY GRIZZLIES HOŘICE - Prokůpek 2, Píša, Grund, as. O. Šup, Hašek, Jech, Čuma - Palouš 1 + 2, Čihák, M. Pospíšil, Knap, as. L. Kubišta. TJ SOKOL MARTINICE 2:8 /1:3,1:3,0:2/ HC ARON NOVÁ PAKA - P. Pacholík, Bartoš, as. Valenta 2 - R. Horák 4 + 1, P. Šmika 2 + 3, Kadavý 1 + 1, Landfeld, as. P. Mach, John, Reif, R. Mach.

(bš)

Výsledky dalších zápasů HC Jičín

Elévové: HC Náchod - HC Jičín 3:2 (0:0,0:1,3:1) Branky Jičína: Hušek a Mašek, asistence - Dušek a Novotný. HC Jičín - HC Lomnice n/P 2:1 (0:0,0:1,2:0) Branky Jičína: Mašek a Hušek.

Přípravky A: HC Náchod - HC Jičín 14:5 Branky Jičína: 2x Špringer, 1x Mikolášek, Pokorný a T.Havelka. HC Jičín - HC Lomnice n/P 11:3 (4:1,1:1,4:1,2:0) Branky Jičína: 4x T.Havelka (větší), 3x T.Havelka (menší), 2x Špringer, po 1 Mikolášek a Maryška, asistence - 4x Mikolášek, 2x Špringer, 1x Dubravský, Maryška, Pokorný.

Přípravky B: HC Náchod - HC Jičín 20:1 Čestný úspěch Jičína dal Babák. HC Jičín - HC Lomnice n/P 6:2 (2:0,1:0,1:1,2:1) Branky Jičína: 2x Hurei a Babák, 1x Dubravský a Kubíček.

Junioři v přípravě: HC Jičín - Stad. Kutná Hora 0:2 (0:1,0:0,0:1) První utkání na domácím ledě se juniorům nevydařilo podle představ hlavně zásluhou nedůrazné střelby. Branky KH dal Zilc. Vyloučení: 5:2+OT. Rozhodčí: K.Čejka a J.Kejzral.

(mj)

Čtyřboj škol v Nové Pace

Nová Paka - Poslední říjnové úterý ve spolupráci s atletickým oddílem uspořádalo gymnázium na novopackém stadionu pro spádové základní školy soutěž v atletickém čtyřboji.

Hoši a dívky v mladších a starších kategoriích soutěžili ve sprintu, v dálce nebo výšce, v hodu míčkem nebo vrhu koulí a v běhu na 1000 m, resp. na 600 nebo 800 m. V nejlepším světle se ukázali žáci a žákyně ze 2. Základní školy v Nové Pace v Husitské ulici, kteří nasbírali ve všech čtyřech družstvech celkem 20017 bodů, druhé bylo gymnázium s 18057 bodů, třetí Pecka s 14337 body a čtvrtí skončili Bělohradští s 14219 body. Toto je ovšem neoficiální bodování, hlavní bodování se provádí v každé kategorii zvlášť.

Vítězové jednotlivých disciplin v pořadí hoši st., hoši ml., dívky st., dívky ml.: 60 m: Hájek (Gy) 7,8, Turek a Haman (oba LB) 8,6, Šrůtková (2.ZŠ) 8,6, Podlipná (2.ZŠ) 9,2, 1000 m: Fibiger (LB) 3:14, 800 m: Haman (LB) 2:41,2, Pavlová (Pe) 2:51,2, 600 m: 1. Mesnerová (Gy) 2:06,5, výška: Vaněk (2.ZŠ) 145, Horáček (Gy) 140, Kalenská (2.ZŠ) 145, Budínová (2.ZŠ) 120, dálka: Hájek (Gy NP) 518, Buřil (Gy NP) 389, Vágenknechtová (2.ZŠ) 419, Jeriová (2.ZŠ) 382, míček: Hons (LB) 68,35, Haman ( LB) 54,67, Pavlová (Pe) 34,85, Nečásková (Pe) 37,39, koule: Vaněk ( 2.ZŠ ) 10, 78, Šrůtková (2.ZŠ) 8,49. Čtyřboj: Vaněk ( 2.ZŠ) 1775, Haman (LB) 1284, Kalenská (2.ZŠ) 1791, Budínová ( 2.ZŠ) 1324.

Prvá dvě družstva z každé kategorie postupují do okresního kola, které se uskuteční v květnu příštího roku rovněž v Nové Pace.

Míla Pour

Kuželky: OP 1.třídy

Jičínské béčko snad ani neumí odehrát divácky nezajímavé utkání. Po vítězství o 2 kuželky ve Dvoře Králové zahrálo stejné drama na domácí dráze, ale bohužel tentokrát o pouhou kuželku podlehlo. Po nevýrazných výkonech opor se tak z vítězství radoval soupeř, který již čtyři zápasy v řadě neprohrál. Domácí naopak vítěznou serii (3 zápasy) přerušili. Jiskra Hořice zvítězila nad Červeným Kostelcem a díky lepšímu skóre se probojovala před jičínské hráče na 6. místo tabulky. Jičín zajíždí v příštím kole na dráhu Sokola Rybník a Hořičtí se utkají s vedoucím celkem Svitav na jeho kuželně.

Jiskra Hořice - TJ Červený Kostelec 12:4 (2367-2347) Z.Měkota - T.Škoda 412:387, T.Langr - Z.Kejzlar 382:402, J.Baier - F.Adamů 410:372, V.Inquort - O.Vlček 388:380, F.Kráčmar - J.Vodička 411:405, J.Kroupa - R.Martinec 364:401. SKK Jičín B - Lokomotiva Trutnov 6:10 (2354-2355) Jo.Vejvara - K.Hofmann 379:399, J.Egrt - J.Jusko 416:384, J.Jiránek - J.Ryšavý 393:414, J.Čapek - R.Kyncl 397:379, Ji.Vejvara - M.Markl 390:431, L.Křivka - Z.Kauer 379:348.

Výsledky ostatních zápasů 8. kola: Tesla Pardubice - Loko Česká Třebová B 12:4 (2506-2483), TJ Jilemnice - SKSC Svitavy 6:10 (2307-2324), Jiskra Hylváty - Sokol Rybník 4:12 (2432-2462), Start Rychnov n/K B - TJ Dvůr Králové n/L 14:2 (2531-2398).

(jk)

Kuželky: OP 2. třídy

Výborně zahráli Březovičtí v důležitém utkání družstev z konce tabulky, když tým Poříčí B rozdrtili o téměř 200 kuželek. M.Cupal dosáhl druhého nejlepšího výkonu kola poté, co shodil vynikajících 444 kuželek. Hořice B si přivezly bodík z Trutnova, když za domácí nastoupil neoprávněně T.Babák. Trutnov tak ztratil letošní neporazitelnost. Druhý celek tabulky Náchod D nedal šanci Nové Pace, přestože se jak V.Gottštein, tak A.Rolf dostali do nejlepší šestky kola.

SKK Primátor Náchod D - Sokol Nová Paka 12:4 (2523-2440) J.Tesař - V.Gottštein 445:435, A.Tichý - J.Faifer 421:384, M.Hurdálek - J.Bajer 419:393, Čejpa - A.Vydra 433:402, J.Doucha - J.Antoš 380:396, J.Dlohoška - A.Rolf 425:430. Honerclub Březovice - TJ Poříčí B 14:2 (2489-2292) J.Písecký - T.Ryšavý 419:372, Z.Fikar - M.Kužel 390:394, M.Anton - R.Frinta 418:367, M.Cupal - B.Gnol 444:372, V.Fikar - S.Dobrovodský 418:407, M.Nálevka - K.Havelka 400:380. Lokomotiva Trutnov B - Jiskra Hořice B 8:8 (2018-2350) nikdo - O.Padevět 416, K.Fiebinger - A.Novák 393:399, P.Kraus - J.Kroupa 402:380, P.Kačer+M.Lokvenc - J.Novotný 401:390, Z.Röszler - B.Fikar 405:366, M.Veigl - A.Dufková 417:399. TJ Milovice - Spartak Rokytnice V době uzávěrky NN nám nebyl výsledek znám.

Výsledky ostatních zápasů 7. kola: TJ Červený Kostelec B - KK Zálabák Smiřice B 14:2 (2416-2322), TJ Dvůr Králové B - SKK Primátor Náchod C 9:7 (2223-2204).

V průběžné tabulce si nejlépe vede Nová Paka, která je na 4. místě (8b.), Mílovice jsou 6. (6), Hořice B 8.(5) a Březovice 10.(5).

(jk)

Kuželky: OP 3.třídy

Jičín C opět bezpečně zvítězil v okresním derby nad zálohou Březovic. Nejlepším hráčem utkání byl F.Čermák (Jičín), který se již po třetí probojoval do nejlepší šestky kola. Za Jičín dobře zahráli také J.Kolář a dorostenec F.Oborník. Déčko Jičína mělo volno a ostatním zástupcům okresu se již nedařilo. Milovice jako první v této sezóně přenechali bodík Rokytnici C a Nová Paka B po ostudném výkonu doma podlehla Trutnovu E 2:14.

Výsledky 7. kola: Spartak Rokytnice C - TJ Milovice B 8:8 (2171-2167), TJ Jilemnice C - SKK Vrchlabí B 0:16 (2128-2401), Sokol Nová Paka B - Lokomotiva Trutnov E 2:14 (1995-2178), SKK Jičín C - HC Březovice B 12:4 (2271-2115), TJ Jilemnice B - Spartak Rokytnice B 6:10 (2277-2329).

Výsledek 6.kola: HC Břeovice B - Sokol Nová Paka B 11:5 (2223-2184).

(jk)

Basketbalová liga škol

Jičín - Úvodními dvěma zápasy odstartoval premiérový ročník basketbalové ligy žáků jičínských základních škol.

Výsledky prvního kola: 3.ZŠ - 1.ZŠ 5:23 (0:9,3:11,5:13) Za 3.ZŠ Karban 3, Plachý 2, za 1.ZŠ Holec 10, Přibyl 5, Daňo 4, Novotný a Král po 2. 4.ZŠ - LG 42:46 (8:15,16:21,26:34) za 4.ZŠ Tománek 18, Krupička 14, Kredvík 6, Muška a Drška po 2, za LG Beneš 22, Smolík 12, Holas 10, Picek 2.

(PeŠ)

A družstvo kuželkářů prohrálo

Rychnov n/K - K dalšímu mistrovskému utkání III. kuželkářské ligy mužů zajížděli hráči SKK Jičín do Rychnova n/K s cílem pokusit se přivézt alespoň bod. Družstvo podalo sice nejlepší letošní výkon, shodilo více jak 5100 kuželek, bohužel ani to nestačilo.

Start Rychnov n/K - SKK Jičín 12:4 (5159-5105) O.Krsek - J.Soukup 824:901, J.Šmejda - V.Řehák 908:818, M.Holakovský - J.Brumlich 843:804, K.Horčička - Z.Dymáček 837:902, K.Frydrych - P.Kříž 861:814, R.Holakovský - R.Bureš 886:866.

Výsledky dalších zápasů: Akuma Mladá Boleslav - Lokomotiva Ústí n/L 14:2 (5026-4804), Lokomotiva Liberec - KK Vysoké Mýto 12:4 (5352-5305), SKK Primátor Náchod - Bižu Jablonec n/N 14:2 (5255-5054), SK Solnice - Hvězda Trnovany B 12:4 (4814-4737), Slovan Jirkov B - KK Sadská 6:10 (5083-5113).

V průběžné tabulce je Jičín na 8. místě s osmi body. Další mistrovské utkání III. ligy hraje SKK Jičín v sobotu 11. listopadu od 9.00 hodin na domácí kuželně v lipách, kde hostí družstvo TJ Sadská.

(fk)

Podzimní část zakončili výhrou

AGS HBC Jičín "B" - TJ Náchod "B" 26:13 (10:6)

Jičín - Poslední kolo podzimní části třetiligové soutěže svedlo ke vzájemnému souboji béčka dvou prvoligových celků, Jičína a Náchoda.

První minuty zápasu patřily hráčům Náchoda, kteří se ujali vedení 0:1 a 1:2. Jičínští stačili vyrovnat, ale soupeř odpověděl dvěma rychlými góly a odskočil na 2:4. Jak se později ukázalo, bylo to poslední vedení náchodských házenkářů. Jičínští se postupem času uklidnili a začali svého protivníka přehrávat. Domácí otočili na 7:6. Hosté hráli v útoku velmi pasivně. Ani tato uspávací taktika Náchoda nemohla zabrzdit v té době již dobře rozjetý jičínský stroj. Vědět o sobě dal Mareš a Josef, který dokázal proměnit nabídnuté šance z rychlých útoků. Druhý jmenovaný byl i autorem posledního gólu první půle a upravil na 10:6.

Hráči v průběhu druhého dějství bezpečně kontrolovali průběh zápasu. Postupně zvyšovali svůj náskok a utkání se stalo jednostrannou záležitostí. Za zmínku stojí branka v pohodě chytajícího domácího gólmana Coufala, jenž chytrou střelou přes celé hřiště překonal brankáře hostů a zvýšil na 17:9. Ve 22. minutě druhé půle byl stav již 22:10 ve prospěch jičínského týmu. V těchto fázích se dokázal prosadit Stříhavka, Mareš, Kůta a P. Babák. Závěr utkání se nesl ve znamení jičínské exhibice. Poslední minuty patřily T. Smolíkovi, který třemi brankami po sobě podtrhl účet zápasu a upravil na konečných 26:13. Jičínští jsou po devátém kole třetí ligy mužů na šestém místě tabulky s osmi body.

Sestava a branky AGS HBC Jičín: Coufal 1, Kynčl - Mareš 6; A. Babák 5/4; T. Smolík 4; Josef 3; Stříhavka a P. Babák po 2; Kůta 1; Ženatý a Horyna po 1/1; Schoř. Statistika utkání: Sedmičky: 6/6 - 4/2. Vyloučení: 1 - 1. Rozhodčí: M. Podzimek, V. Vlk.

(bama)

Starší žáci vicemistry republiky

HC 1953 Jičín - HC Bolevec Plzeň 1:2 (0:2)

Praha - Starší žáci sehráli v Praze finálové utkání o titul mistra republiky v pozemním hokeji. Hned na začátku dramatického zápasu dostal Jičín branku a v závěru první půle přidal Bolevec ještě jeden gól. V druhé půli se výkon Jičína zlepšil a Marek Hlaváč snížil na 1:2. I přes vynikající výkony a snahu se však hráčům Jičína již nepodařilo výsledek změnit.

Sestava Jičína: Roman Bryscejn - Petr Bryscejn, Adam Feit, Mirek Junek, Vít Šupitar, Marek Hlaváč, Štěpán Gabriel, Jakub Drozen, Marek Odvárko, Adam Berný, Roman Jór, Michal Hrtús, Michal Drahoňovský. Trenér: Roman Táborský.

Další zápasy HC 1953 Jičín: 12.11. - účast na Memoriálu Karla Kadeřábka - mladší dorostenci, 17.11. - Memoriál Karla Kadeřábka - starší žáci (příprava OK Praha), 18.11. - startuje halová soutěž OK Praha 2000/2001 (13 účastníků).

(red)

Fotbal - mistrovská utkání SK Jičín

Muži A: FK Nový Bydžov - SK Jičín 4:0 (2:0)

Fotbalisté Nového Bydžova se v minulých sezonách většinou pohybovali podobně jako Jičín ve spodních patrech tabulky. V letošní sezóně se ale bydžovskému týmu zatím nesmírně daří a patří k absolutní špičce OP. I proto neměla jičínská výprava při cestě na soupeřovo hřiště přehnané ambice. Jen podobně kvalitní výkon jako proti Vysokému Mýtu dával svěřencům trenéra Hlouška šanci v zápase uspět. Bohužel samotné utkání se nezačalo pro hosty vyvíjet dobře již od úvodního hvizdu. Ve 4. minutě sice Štěrba protáhl bydžovského gólmana Průchu, do vedení však šli v 6. minutě domácí. Vypracovanou akci zakončil prudkou střelou po zemi Novák. Hosté nepřijeli do Bydžova pouze bránit, což potvrdili ve 14. minutě nebezpečnou šancí Rejhy. Naštěstí pro domácí se ale skóre nezměnilo. Favorit měl i nadále mírnou územní převahu, ze které také přišel druhý gól. Běžela 35. minuta, když do jičínského "vápna" prošel Roman a zvýšil na 2:0. Druhý gól domácí zjevně uklidnil a zbytek první půle se odehrál jasně v jejich režii. Z prvního poločasu stojí ze strany Jičína za zmínku snad jen zranění stopera Velicha, jenž si poranil třísla.

Úvod druhé půle vyšel pro změnu skvěle hostům, bohužel však bez brankového vyjádření. Ve 48. minutě ohrozil domácí branku z přímého kopu Vraštil. Potom přišla desetiminutovka jičínské posily Hradeckého. V 51. minutě mířil nad branku Průchy, v 55. minutě jeho střela těsně minula tyč. O šest minut později scházela prudké střele znovu větší přesnost. V 65. minutě přišla další pěkná akce Jičína. Po spolupráci Hradeckého se Štěrbou se dostal k centrovanému míči Klička, jenž však pohotovou střelou z voleje minul. Na další minuty se hra opět vyrovnala a výraznější vzrušení přišlo až v samotném závěru. V 83. minutě přihrál Pokorný Koutovi a ten zvýšil na 3:0. To ale nebylo ze strany domácích vše. V poslední minutě unikl po křídle Pokorný a pro Chaloupku nebyl problém vstřelit čtvrtý gól do jičínské sítě.

Sestava Jičína: Nechanický - Klimeš, Velich (38. Lukáš, 40. Filip), Drbohlav, D.Malý - Štěrba, Hradecký, Kubányi, Vraštil - Rejha, Klička.

Dorost ml.: TJ Lanškroun - SK Jičín 5:0 (0:0) Utkání jako přes kopírák těch předcházejících. Herně vyrovnaný první poločas pohledného utkání. V 9. minutě druhého dějství hrubka hostujícího gólmana (1:0). Domácím narostla křídla a za další čtvrthodinu svítí na ukazateli skóre 4:0. Sestava Jičína: Vitík - Vávra, Paděra, Malát, Vychodil - Lemmer, Řeháček, Kejklíček, Janošek - Hamák, Mazáček. Střídal Drázský.

Dorost st.: TJ Lanškroun - SK Jičín 1:1 (1:0) Bojovný výkon jičínských kluků a bezchybný výkon gólmana Etflaiše stanovily překvapivý konečný výsledek sobotního mistrovského utkání na hřišti vedoucího celku tabulky. První poločas patřil domácím, kteří šli zaslouženě na podmáčeném terénu do vedení. Ve druhé části přestali být hosté zakřiknutí, hráli více útočně a to se jim vyplatilo. V 60. minutě unikl Vejvoda a v pokutovém území byl faulován. Nařízenou penaltu Repka s jistotou proměnil. Posledních 20 minut utkání bylo ve znamení drtivého náporu domácích. Brankář Etflaiš se však překonával a své mužstvo podržel. Sestava Jičína: Etflaiš - Kadlečík, Hýča, Repka, Masák - Petrovický, Hnát, Ulip, Brnka (28.Chalupa) - Veselý, Vejvoda.

Muži B: SK Jičín B - So Stará Paka 0:1 (0:1) Za Starou Paku dával gól Rajm.

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ Obě dorostenecká družstva mají svá první jarní mistrovská utkání předehraná. V předehrávkách pokračují pouze muži A a B. Sobota 11.11. od 14.00 SK Stolany - SK Jičín (muži A - bus 11.30). Neděle 12.11. od 14.00 SK Jičín B - So Miletín (muži B).