JIČÍN - PO až PÁ od 15.30 hod. do 7.00 h. SO od 7.00 h. až PO do 7.00 h. na "zubním středisku" v lípách, tel. 0433/582 111.

NOVÁ PAKA - PO až PÁ od 15.30 h. do 7.00 h. SO od 7.00 h. až PO do 7.00 h. na poliklinice, tel. 0434/621 082.

HOŘICE - PO až PÁ od 15.30 h. do 7.00 h. SO od 7.00 h. až PO do 7.00 h. v Městské nemocnici, tel. 0435/623 611.

JIČÍN - MUDr. Ivan Hejduk, tel.: 0433/24 261.

NOVÁ PAKA - MUDr. Bumba, tel.: 0434/621 119.

HOŘICE - MUDr. Jaroslav Šabata, Miletín, tel.:0435/693 497, 621 680.

Před odjezdem k lékaři si na jeho tel. nebo na tel. LSPP ověřte, zda si nevyměnil službu s kolegou.

Víkendová inspirace šéfkuchaře Zdeňka

Šumavská placka

(Pro 5-6 osob) 500g hladké mouky, 1 dcl mléka, 4 celá vejce + 1 žloudek, 200g uzeného plecka, 100g uzeného bůčku, 1 cibule, 2 stroužky česneku, petrželka, kousek másla, sůl, pepř

V míse smícháme mouku s vejci a za stálého míchání přiléváme mléko. Nakonec zpracujeme rukama na hladké těsto. Cibuli, petrželku a česnek jemně nakrájíme a společně s uzeným masem vypracujeme do těsta, které osolíme a opepříme (soli přidáváme méně dle slanosti uzeného). Vytvarujeme placku, kterou dáme na máslem vymaštěný plech, potřeme žloutkem a pečeme ve středně teplé troubě 30 minut. Podáváme horkou nebo vlažnou s nakládanou nebo čerstvou zeleninou.

Dobrou chuť

Béčko podalo bezchybný výkon

HC Kolín - AGS HBC Jičín "B" 17:24 (6:13)

Jičín - Těžký úkol měli před sebou házenkáři jičínského béčka, když sehráli v neděli další důležitý zápas na půdě doma neporaženého Kolína. Poprvé se v letošním soutěžním ročníku představil P. Babák, přínosem byl bezesporu i start dorostenců Mareše a Kůty.

Kolínští, v jejichž středu působí tři dvoumetroví bratři Prachařové (Martin hostuje i v prvoligovém jičínském "áčku"), budili v úvodu utkání značný respekt. Hosté se přesto dokázali přes hrozivě vypadající obranu Kolína prodrat výbornými individuálními průniky, ale vychytal je domácí gólman. Naopak hráči Kolína své střelecké příležitosti bezpečně proměňovali a ujali se v 11. minutě vedení 5:2. Poté ale přišel nečekaný zvrat v utkání, Jičínští zlepšili obranu, začalo se skvěle dařit i Coufalovi v brance a rázem to bylo 5:6. Domácí sice z protiútoku srovnali, ale to bylo z jejich strany na dlouhé minuty vše. V prostoru pivota se dokázal po spolupráci s A. Babákem a Kolomazníkem prosadit Schoř. Obranu dirigoval bezchybný Mareš, jenž bez větších problémů ubránil M. Prachaře. Pohybem narušoval kolínskou rozehrávku Ženatý. Není tedy divu, že Jičínští postupně ovládli hřiště a do konce prvního poločasu si vytvořili velmi nadějný náskok, vedení hostů 6:13.

Druhé dějství zahájili házenkáři Jičína s rozvahou, věděli, že mají dostatečný náskok a pospíchat musejí domácí. Ti se skutečně snažili zrychlit hru, začali osobně bránit A. Babáka, ale tím otevřeli prostor pro ostatní jičínské hráče. Využili toho především Kolomazník, P. Babák, Mareš a Kůta. Závěr utkání se odehrál v poklidu. O vítězi bylo rozhodnuto, a tak bylo pouze otázkou, jakým poměrem Jičínští zvítězí. Jičínští jsou po osmém kole na osmém místě tabulky se šesti body.

V posledním kole podzimní části třetí ligy celek AGS HBC nastoupí v neděli 5. listopadu v Jičíně, kdy se utká s dosud posledním mužstvem tabulky, HC Náchod "B".

Sestava a branky AGS HBC Jičín "B": Coufal - A. Babák 7/3; Kolomazník 6; Schoř 4; Mareš 3; P. Babák a Kůta 2; Ženatý; Josef; T. Smolík; Horyna. Statistika utkání: Sedmičky: 2/1 - 3/3. Vyloučení: 1 - 2. Rozhodčí: Kábrt, Novák.

(bama))

JUDO: VC Liberce

Liberec - Mladší a starší žáci SKP JUDO Jičín se zúčastnili tradiční Velké ceny Liberce, která byla v letošním roce obohacena o mezinárodní účast (startovala družstva z Holandska, Německa a Polska). Z jičínských žáků se do finále probojoval pouze Kraus, který však finálové utkání prohrál a skončil na druhém místě. Čtyři bronzové medaile vybojovali ve svých kategoriích Dědek, Tóth, Šafařík a Hnát.

Výsledky jičínských závodníků - mladší žáci: 34 kg - 3. Lukáš Dědek, 14. Jan Mrázek, 18. Ondřej Živnůstka, 38 kg - 7. Tomáš Vystrčil, 42 kg - Lukáš Tóth, 13. Jan Kazda, 55 kg - 2. Jaroslav Kraus, 7. Martin Žďárský. Starší žáci: 46 kg - 7. Jakub Štarman, 50 kg - 9. Viktor Král, 55 kg - 3. Martin Šafařík a Patrik Hnát, 13. Jakub Novák, 60 kg - 7.Jakub Kyselo.

(ps)

Utkají se pod bezednými koši

Nová Paka - Z pověření Okresní rady Asociace školních sportovních klubů uspořádá novopacká Integrovaná střední škola v úterý 7. listopadu v sokolovně Okresní kolo Středních škol v basketbalu dívek. Vítěz okresního kola, kterého se jistě zúčastní i obhájkyně okresního titulu, basketbalistky z pořádající integrované školy, má právo startovat v regionálním kole.

(bas)

Samurajská katana

Rochlice - Mladší žáci SKP JUDO Jičín bojovali ve 3. kole Samurajské katany v Rochlicích, kde si vedli celkem úspěšně, když většina stála na stupních vítězů. V pořadí oddílů se podělili o první místo s TJ Rochlice.

Výsledky jičínských závodníků: 28 kg - 2. Tomáš Vaníček, 32 kg - 3.Lukáš Dědek, 7.-8. Ondřej Živnůstka a Dominik Brendl, 36 kg - 2.Ondřej Stehlík, 3. Tomáš Vystrčil, 40 kg - 1. Lukáš Tóth, 2. Lukáš Jedlička, 3. Michal Vaníček, 44 kg - 3. Jan Kazda a Renata Kvasničková, 48 kg - 7. Zdeněk Jakubec, 9. Vojtěch Vacek, 52 kg - 1. Jaroslav Kraus, 57 kg - 2. Marek Žďárský, 3. Zuzana Lišková, 63 kg - 1.Šárka Víchová, 3. Jakub Beneš.

(ps)

Úspěch mladších žákyň

Liberec - Výborně si vedly mladší žákyně SKP JUDO Jičín na Mistrovství republiky jednotlivkyň v Liberci, když vybojovaly tři medaile (po jedné z každého kovu) a jedno páté místo. Mistryní republiky v nejtěžší kategorii +57 kg se stala Saša Kubánková, když ve finále porazila další jičínskou závodnici Šárku Víchovou. Bronzovou medaili přidala Renata Kvasničková a blízko k ní měla i Zuzana Lišková, ta však zápas o třetí místo prohrála a skončila celkově pátá. Výsledky jičínských závodnic: 44 kg - 3.Renata Kvasničková, 57 kg - 5.Zuzana Lišková, +57 kg - 1. Saša Kubánková, 2. Šárka Víchová.

(ps)

Jičínský orientační běh nejlepší v ČR

Jičín - Jičínští orientační běžci mají za sebou velmi vydařenou sezónu, když na domácích šampionátech dokázali vybojovat v kategoriích dorostu a dospělých pět zlatých, pět stříbrných a deset bronzových medailí. S dvaceti medailemi jsou tak nejlepšími běžci v republice, druhá Lokomotiva Pardubice vystoupila na stupně vítězů třináctkrát, o třetí místo se dělí Tesla Brno a OK24 Hradec Králové, když oba oddíly získaly shodně dvanáct medailí.

Nejvíce se dařilo Jiřímu Kazdovi, který reprezentoval Českou Republiku na Juniorském mistrovství světa. Při závodě na klasické trati nedal soupeřům šanci a doběhl si pro zlatou medaili a titul mistra světa juniorů. Výbornou formu potvrdil i ve štafetách, svůj úsek zaběhl fantasticky a svým výkonem přispěl k dalšímu zlatu pro Českou republiku.

Velmi dobře si tento rok vedli také jičínští dorostenci. Ve složení Jan Palas, Jan Vodička a Ondřej Kazda dokázali, že patří ve své kategorii k české špičce, a vyhráli dlouhodobý žebříček štafet před dorostenci ze Zlína a z Hradce Králové.

V žákovských kategoriích se během roku prosadili na stupně vítězů Štěpán Holas, Michal Drobník, Petr Špicar, Šárka Dubská a Radka Sýkorová. Díky svým výsledkům byli zařazeni do družstev, která reprezentovala východočeskou oblast na mistrovství České republiky. Štěpán Holas se v A družstvu spolupodílel na zisku mistrovského titulu, Šárka Dubská a Petr Špicar si s dalšími členy C družstva doběhli pro bronz. Michalovi Drobníkovi bohužel vystavilo stop v reprezentaci zranění.

Přestože jičínský oddíl orientačního běhu nepatří k největším v republice, dosáhl velmi pěkných výsledků a předstihl v hodnocení letošní sezóny oddíly z větších měst, které mají mnohem více členů. Jičínští běžci tím dokázali, že "orienťák" umí a tento sport má v Jičíně obrovskou tradici.

Oddíl orientačního běhu Jičín

Dorostenci podlehli v Lovosicích

HK Lovosice - AGS HBC Jičín 33: 23 (18:14)

Jičín - Prvoligoví mladší dorostenci Jičína sehráli v sobotu utkání šestého kola na půdě dosud neporaženého a vedoucího celku tabulky v Lovosicích.

V desáté minutě byl stav nerozhodný 5:5. Potom Lovosičtí zbytečně chybovali a Jičínští jejich zaváhání potrestali šňůrou tří branek a ujali se vedení 5:8. Bohužel se neradovali dlouho, neboť pohybově výborně vybavení domácí hráči vzápětí vyrovnali na 8:8. Nerozhodný stav svítil na ukazateli skóre i ve 23. minutě, 12:12. Posledních sedm minut prvního poločasu bylo v režii Lovosických, kteří získali do přestávky slibný čtyřbrankový náskok, 18:14.

Rozhodnutí padlo mezi osmou a šestnáctou minutou druhého dějství, kdy odskočili domácí z 20:16 na 28:18. Jičínští se ani potom nevzdávali, ale naráželi na pohyblivou obranu soupeře. Konečný výsledek 33:23 plně odpovídá předvedené hře obou družstev. Jičínští jsou po osmém kole na pátém místě s osmi body.

V neděli 5. listopadu přivítají Jičínští v hale sportovního areálu družstvo HSC Plzeň. Utkání začíná ve 14.45 hodin.

Sestava a branky AGS HBC Jičín: Veverka, Císař - Jetleb 9; Kolář 5/3; Fejfar 3; Kvasnička a J. Vitík po 2; Bareš a Chýlek po 1; Vitík T.; Chalupa. Statistika utkání: Sedmičky: 4/4 - 4/3. Vyloučení: 2 - 6. Rozhodčí: Čumpl, Halada.

(bama)

Kuželky: OP 1.třídy

Jičínské béčko prodloužilo vítěznou sérii na tři zápasy a přivezlo již druhou výhru z kuželny hostů. Bratři Vejvarové vytvořili hned v úvodu náskok, který pak družstvo dokázalo (o pouhé 2 kuželky) udržet až do samotného závěru. Domácí zahráli celé utkání velice nervózně, až nesportovně, a tak sportovní spravedlnost nebyla tentokrát slepá. Utkání Hořic s Rybníkem bylo odloženo pro poruchu automatů.

TJ Dvůr Králové n/L - SKK Jičín B 6:10 (2322-2324) P.Krebs - Jo.Vejvara 373:386, Z.Šedivý - Ji.Vejvara 352:391, J.Červinka - J.Egrt 432:403, O.Kudrnáč - J.Jiránek 390:396, J.Němec - J.Kapucián 393:373, M.Červinka - L.Křivka 382:375.

Výsledky ostatních zápasů: Loko Česká Třebová B - Start Rychnov n/K 12:4 (2447-2439), Lokomotiva Trutnov - Jiskra Hylváty 12:4 (2525-2360), TJ Červený Kostelec - TJ Jilemnice 10:6 (2285-2273), SKSC Svitavy - Tesla Pardubice 10:6 (2394-2369).

(jk)

Kuželky: OP 2.třídy

Mílovičtí dokázali zvítězit v Náchodě 9:7, ačkoliv na číslo prohráli o 3 kuželky. Opravdu famozně postavená sestava. Nosek dosáhl nejlepšího výkonu kola, když porazil skvělých 463 kuželek a další dva Mílovičtí se prosadili do nejlepší šestky. V okresním derby porazily Hořice B Březovice, a tím je odsunuly na poslední místo tabulky. Ze všech družstev okresu si nejlépe vede Nová Paka, která je po vítězství nad Smiřicemi na 4. příčce.

Výsledky 6. kola: SKK Primátor Náchod C - TJ Milovice 7:9 (2585 - 2582) M.Etrych - T.Fuchs 454:385, J.Dyntera - L.Janák 407:407, J.Rejzek - V.Hruška 447:448, A.Martinec - Jak. Nosek 431:463, Z.Jaroš - V.Souček 414:423, F.Majer - R.Dušek 432:456. Jiskra Hořice B - Honerclub Březovice 10:6 (2302-2278) J.Langr - V.Fikar 372:433, A.Dufková - Z.Fikar 383:325, J.Novotný - M.Anton 346:375, J.Kroupa - J.Písecký 390:383, P.Rücker - M.Cupal 420:365, O.Padevět - M.Nálevka 391:397. Sokol Nová Paka - KK Zálabák Smiřice B 12:4 (2205-2181) V.Gottštein - M.Hažva 346:344, J.Bajer - M.Háša 388:361, A.Rolf - J.Veselka 370:362, B.Bajer - D.Hanzlíček 360:380, J.Antoš - J.Holeček 372:387, J.Faifer - J.Hažva 369:347. Výsledky ostatních zápasů: TJ Dvůr Králové B - TJ Červ.Kostelec B 10:6 (2341-2323), Spartak Rokytnice - Lokomotiva Trutnov B 4:12 (2408-2445), TJ Poříčí B - SKK Primátor Náchod D 4:12 (2366-2412).

Dohrávka 1. kola: Spartak Rokytnice - Sokol Nová Paka 6:10 (2372-2423), Lokomotiva Trutnov B - TJ Milovice 10:6 (2368-2363). Dohrávka 3. kola: TJ Milovice - TJ Červ. Kostelec B 12:4 (2386-2304), Spartak Rokytnice - SKK Primátor Náchod D 10:6 (2452-2384).

(jk)

Kuželky: OP 3.třídy

Obě družstva SKK Jičín uspěla na dráhách soupeřů. Jičín D překvapivě sebral bodík béčku Jilemnice po remíze 8:8, a to chybělo pouhých 12 kuželek k tomu, aby si domácí připsali první letošní porážku. Pěkné dramatické utkání sehrálo céčko SKK Jičín v Rokytnici. Po prvních dvou hráčích vedlo 4:0, poté domácí srovnali na 4:4 a utkání zvrátil ve prospěch Jičína dorostenec Fanda Oborník. Po výborném výkonu (412) získal rozhodující náskok, který další z dorostenců v sestavě Lukáš Urbaník bezpečně uhájil. Jičínské céčko tak stále vede tabulku (11 bodů) před Vrchlabím B (10 bodů), které však má zápas k dobru.

Výsledky 6.kola: TJ Jilemnice B - SKK Jičín D 8:8 (2189-2177) J.Janoušek - J.Šrotýř 384:347, H.Vrabcová - V.Řeháček 322:365, J.Martin - M.Langr 374:379, K.Nožičková - P.Strnad 404:348, L.Vrabec - P.Bulíček 367:389, M.Voksa - I.Janko 338:349. Spartak Rokytnice B - SKK Jičín C 6:10 (2302-2320) L.Vait - F.Čermák 381:398, K.Kapras - J.Kolář 383:388, M.Valášek - P.Kolář 391:372, F.Stejskal - D.Pavel 381:366, S.Hartych - F.Oborník 357:412, V.Doubek - L.Urbaník 409:384. Výsledky ostatních zápasů: Lokomotiva Trutnov E - TJ Jilemnice C 14:2 (2296-2099), SKK Vrchlabí B - Spartak Rokytnice C 14:2 (2449-2238), HC Březovice B - Sokol Nová Paka B (výsledek nebyl v době uzávěrky znám).

(jk)

Pozemní hokej

Jičín - Starší dorostenky v pozemním hokeji před čtrnácti dny prohrály s vítězem první ligy Slávií A 3:1 (2:0). Branku vstřelila Pavlína Dittrichová.

V neděli na Slávii B je opět čekala porážka, a to 3:0 (1:0). Největší potíže jičínskému družstvu způsobil velmi malý počet zdravých hráček. Svou činnost také zakončila Káča Kolumpková, která bude hostovat za ženy Mnichovic.

(kol)

Dvě prohry packých basketbalistů

Nová Paka - Bez nejlepšího střelce Honzy Bajera, který přestoupil v minulých dnech do třetiligového Dvora Králové, budou mít pačtí basketbalisté pravděpodobně problémy. Ukázaly to i víkendové zápasy v Hradci Králové a Pardubicích s tamními zálohami druholigového a třetiligového týmu. Zatímco sobotní porážka v Hradci Králové o deset bodů je ještě přijatelná a nebýt výpadku v úvodu utkání, tak výsledek zápasu mohl dopadnout jinak, v neděli dostali Pačáci od pernikářů pořádnou nakládačku.

Sokol Hradec Králové B - Sokol Nová Paka 99:89 (30:18, 24:26, 23:23, 22:22) O své porážce rozhodli novopačtí basketbalisté hned v úvodu utkání, když již v 5. minutě prohrávali 15:2. Po celý zápas byla hra vyrovnaná. Domácí hráli velice takticky, na údržbu svého desetibodového náskoku a to se jim vyplatilo. Největší problém novopackým sokolům dělal 205 cm vysoký domácí pivot, Konáš, který sám zaznamenal 30 bodů. Z packých basketbalistů se střelecky dařilo Nádvorníkovi, který vsítil 4 trojky, vidět byl i Vondráček se třemi trojkami a Celjak. Dobře si vedl také hostující hráč do pardubického extraligového dorosteneckého celku Sedlák. Body Nová Paka: Nádvorník 32, 4x3, 14/14, 3, Sedlák 18, 8/6, 3, Vondráček 14, 3x3, 2/1, 4, Celjak 13, 9/7, 3, Gottštein 4, 4/4,5, Tomášek 4,0,2, Sekot 2,0,4, Jirutka 2,0,4, Haratický 0,0,2. Trestné hody 35/21:41/34, trojky 6:7, fauly 35:27, 5 OCH 2:1, TCH 1:3( lavička, Gottštein, Vondráček).

Tesla Pardubice B - Sokol Nová Paka 96:67 ( 24:22, 24:9, 17:18, 31:18) Tentokráte se úvod vydařil sokolům. V páté minutě již jim ukazatel fandil 18:5. Bohužel v dalších minutách domácí stav otočili šňůrou 15:0 a se dvěma body zisku odešli po prvé čtvrtině z palubovky. I ve druhé desetiminutovce měli hostující basketbalisté výpadek v podobě patnáctibodového manka. O vítězi tak již bylo téměř rozhodnuto. Ve třetí čtvrtině sice ještě sokolové drželi krok, ale poslední část vyhráli domácí o 13 bodů a hostující celek si tak odvážel téměř třicetibodovou prohru. Body Nová Paka: Nádvorník 17, 5x3,0, 2, Sedlák 13, 4/3, 3, Gottštein 10, 7/4,2, Celjak 8, 2x3, 8/2, 2, Vondráček 8, 2/1, 4, Jirutka 6, 4/2, 4, Tomášek 4, 1/0, 1, Jisl 1,2/1,2. Sekot 0, 2/0,4, Lukeš 0,0,3, Haratický 0,0,1. Trestné hody 29/15: 30/13, trojky 6:7, fauly 31:28, 5 OCH 1:0. TCH 0:1 (Vondráček).

Příští utkání hrají novopačtí basketbalisté na svém hřišti. V neděli 12. 11. se utkají v okresním derby s celkem Jiskry Hořice.

(bas)

III. kuželkářská liga žen

Jičín - V sobotu odpoledne pokračovala na kuželně v lipách 4. kolem III. kuželkářská liga žen. Na dráze č. 1 a 2 bojovalo jičínské B družstvo žen proti družstvu Sokola Kolín. Hostující hráčky sice přijely v roli favorita, ale jičínská děvčata se doslova překonávala a nakonec nečekaně, ale po zásluze zvítězila. SKK Jičín B - Sokol Kolín 6:4 (1503-1496) M.Hrdinová - M.Holoubková 397:369, L.Petrgálová - J.Soukeníková 360:403, M.Kvasničková - Z.Dejdová 375:338, M.Břicháčková - M.Moravcová 371:386. Na 3. a 4. dráze pak sehrály utkání ženy SKK Jičín A s dosud neporaženou Konstruktivou Praha. Na těchto dvou drahách se hráčkám z Prahy zatím nikdy nedařilo. I tentokrát podaly velice průměrný výkon, a tak jim nakonec domácí kuželkářky nadělily "kanára". SKK Jičín A - Konstruktiva Praha B 10:0 (1548-1393) Marc.Kolářová - E.Barchánková 395:372, L.Tůmová - L.Bazgerová 364:356, D.Viková - M.Kolaříková + Z.Váňová 398:327, Mari. Kolářová - H.Jeřábková 391:338.

Výsledky ostatních zápasů: SK Děčín - Neratovice B 6:4 (1530:1502), Elektrárny Kadaň - Neratovice A 8:2 (1558-1502), Tesla Pardubice B - SKK Bohušovice n/O 5:5 (1506-1489). V průběžné tabulce po 4. kole je družstvo SKK Jičín B na 2. místě se 6 body a SKK Jičín A je se 4 body na 5. místě.

(fk)

Fotbal - mistrovská utkání SK Jičín

Muži A: SK Jičín - SK Vysoké Mýto 3:0 (2:0) Zápas na těžkém blátivém terénu začal přímým kopem Velich. Střela jičínského kapitána však trefila pouze zeď. Bez úspěchu skončil i odvážný průnik Klimeše a následná pohotová střela Kubányiho. Domácí byli v úvodu aktivnější. V 11. minutě centroval na přední tyč Klička, skórem ale nepohnul. Mnohem úspěšnější byla kombinace domácích v 17. minutě. Vraštil našel dlouhým pasem na "vápně" Kličku, ten si stejně ukázkově míč zpracoval a podél vybíhajícího brankáře poslal Jičín do vedení. O šest minut později o sobě dal vědět průnikem Daniel Malý. Míč znovu mířil na Kličku, ale jeho prudké střele scházela přesnost. Druhý gól Jičín přidal přesně po půlhodině hry. Míče se před "šestnáctkou" soupeře zmocnil Kubányi a konečně protrhl střeleckou smůlu, která ho v dresu Jičína pronásledovala (2:0). Diváci mohli být s první půlí spokojeni. Viděli rychlý fotbal a branky ze strany domácích. Jediné, co chybělo, byly šance hostů. Většina jejich útočných pokusů končila v ofsajdové pasti. Jeden z mála opravdu nebezpečných průniků vyřešil ve 34. minutě Klimeš. Hostující lavička se sice dožadovala penalty, ale hlavní rozhodčí byl jiného názoru.

Druhý poločas začali hosté mnohem aktivněji a snažili se snížit nepříznivý stav a vykřesat naději na bodový zisk. Jičín ale hrál dobrý zápas a skórovat jim nedovolil. Naopak s chutí hrající svěřenci trenéra Hlouška mohli přidat další góly. Za zmínku stojí individuální Rejhova akce z 52. minuty a nepříjemný centr Vraštila, který brankář hostí podcenil. Následný souboj s Kličkou sice prohrál, ale gól z toho nebyl. Svou chybu brankář Mýta napravil o minutu později, když chytil gólovou střelu s chutí hrajícího Kličky. Zajímavý okamžik nastal v 75. minutě. Kubányi se protáhl do "vápna" soupeře, kde byl jedním z bránících hráčů sražen na zem. Následnou penaltu proměnil Štěrba a stanovil tak závěrečné skóre na 3:0 pro Jičín.

Sestava Jičína: Nechanický - Klimeš, Velich, Kocourek, D.Malý - Štěrba, Drbohlav, Kubanyi (85.Filip), Vraštil (83.Lukáš) - Klička (77. J.Malý), Rejha. Branky: Klička, Kubányi, Štěrba (penalta).

Dorost ml.: SK Jičín - AFK Chrudim B 0:2 (0:1) Poslední mistrovské utkání bylo obdobou těch předcházejících. Jičínští nehrají opticky špatný fotbal. Na domácím hřišti nebyli ani v jediném mistrovském utkání herně horší. Bohužel dostávají laciné góly a na vstřelené se doslova nadřou. V sobotu nastřelili dvě tyče a jedno břevno. Měli stálou územní převahu, ale branku nedali. Sestava Jičína: Drázský - Vávra, Paděra, Mazáček, Munzar - Lemmer, Malát, Řeháček, Kejklíček - Topič, Hamák. Střídal Rejha.

Dorost st.: SK Jičín - AFK Chrudim B 4:1 (3:1) Trenér Ivan Samko může s dobrým pocitem uzavřít účet podzimní fotbalové sezony. Po odchodu rozhodujících hráčů v minulé sezoně se mu podařilo ve vyšší soutěži mužstvo vhodně doplnit, udělat z kluků partu, která dokázala hrát ve středu tabulky nejvyšší krajské soutěže dorostu. Sobotní vítězství bylo naprosto zasloužené. Kvalitní soupeř šel hned ve 3. minutě do vedení. Domácí však na těžkém terénu bojovali a nechtěli doma prohrát. Nejprve v 10. minutě Petrovický vyrovnal a o několik minut později šli domácí gólem Vejvody do vedení. Do poločasu ještě upravil Repka na 3:1 a rázem bylo utkání v režii Jičína. Ve druhé půli po rohu Veselého dal Vejvoda za pomoci hostující obrany čtvrtý gól a bylo rozhodnuto. Sestava Jičína: Etflaiš - Kadlečík, Hýča, Repka, Masák - Petrovický, Hnát, Ulip, Brnka - Veselý, Vejvoda. Střídali: Topič, Mazáček, Kejklíček, Vitík.

Žáci ml.: FK Turnov - SK Jičín 0:4 (0:2) Za Jičín skórovali Mazáček, Mikolášek, Kryl, Tománek. Žáci st.: FK Turnov - SK Jičín 1:5 (1:3) Za Jičín skórovali Bažant, Brett, Tománek, Koula a Novotný. Muži B: Sokol Lužany - SK Jičín B 1:3 (0:2) Branky: Splítek - Šimánek 2, L.Vondra.

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ (předehrávané utkání jarní části soutěže dorostu): Sobota 4.11. TJ Lanškroun - SK Jičín (dorost ml.+st. - BUS 7.30), neděle 5.11. od 14.00 FK Nový Bydžov - SK Jičín (muži A - BUS 12.15), 14.00 SK Jičín B - So Stará Paka (muži B).