Mezinárodní turnaj nadějí
15.–16. května 1999
Sportovní areál Jičín
Startují reprezentační celky z Maďarska, Německa, Polska, Portugalska, Rakouska, Slovenska a České republiky. Dále startují zemské výběry z Německa a Rakouska.
Zahájení po oba dny v 10.00 | Mládež do 15 let vstup zdarma |
SLOŽENÍ ORGANIZAČNÍHO VÝBORU
Předseda organizačního výboru | Josef Letošník, předseda ČSJu a SKP JUDO Jičín |
Ředitel soutěže | Petr Sýkora, člen výboru SKP JUDO Jičín |
Sportovní ředitel soutěže | Roman Kalous, člen STK ČSJu |
Péče o zahraniční výpravy | Antonín Vejsada a Jaroslav Štěpán, SKP JUDO Jičín |
Technické uspořádání | Miloslav Bret, místopředseda SKP JUDO Jičín Petr Košek, člen výboru SKP JUDO Jičín Milan Letošník, SKP JUDO Jičín Jan Kraus, SKP JUDO Jičín |
PROGRAM SOUTĚŽE
Datum konání | 15.–16. května 1999 |
Místo konání | Sportovní areál Jičín |
Startují | Dorostenci a dorostenky narození v roce 1982 a mladší a) Reprezentační celky z Maďarska, Německa, Polska, Portugalska, Rakouska, Slovenska a České republiky b) Zemské výběry z Německa a Rakouska a další nominovaní závodníci ČR |
Časový pořad | |
pátek | příjezd zahraničních výprav, prezentace |
sobota | 7–8 hodin: vážení zahraničních závodníků 8–9 hodin: vážení závodníků ČR 9 hodin: losování 10 hodin: slavnostní zahájení – nástup výprav M – 50, 60, 73, 90 a 90+ kg, Ž – 48, 57, 70 a 70+ kg |
neděle | 7–8 hodin: vážení zahraničních závodníků 8–9 hodin: vážení závodníků ČR 9 hodin: losování 10 hodin: zahájení soutěže M – 66 a 81 kg, Ž – 44, 52 a 63 kg |
Další informace:
SKP JUDO Jičín, Sportovní areál, Revoluční 836, tel./fax 0433/23462
1997
DOROSTENCI
50 | UNGVARI Miklos | HUN |
55 | SCHULZE Roman | GER |
60 | AFONIN Andrei | RUS |
65 | SAMUSENKO Alexandre | RUS |
71 | HUSZAR Tamas | HUN |
78 | MAYRHOFFER Martin | AUT |
86 | RUSCH Patrick | AUT |
86+ | NABOKA Alexandre | RUS |
DOROSTENKY
44 | GRUNSTEIDL Eva | AUT |
48 | NAGY Viktorie | HUN |
52 | TILL Regina | HUN |
56 | BEJCZI Zsuszanna | HUN |
61 | KRUMPL Valerie | AUT |
66 | SARKADI Maria | HUN |
72 | NOVOTNAKOVA Zuzana | SVK |
72+ | WEIS Barbara | AUT |
1998 DOROSTENCI
50 | VALENTA Radek | CZE |
55 | NAGY Andras | HUN |
60 | NEU Laszlo | HUN |
66 | SULYOK Attila | HUN |
73 | HOŘT Lukáš | CZE |
81 | KOBZA Tomáš | CZE |
90 | HADFI Daniel | HUN |
90+ | SZILAGYI Laszlo | HUN |
DOROSTENKY
40 | PERGE Ilona | HUN |
44 | ZELEI Monika | HUN |
48 | SASTIN Mariana | HUN |
52 | NAGY Viktoria | HUN |
57 | VAŇKOVÁ Mirka | CZE |
63 | SCHRANK Jaqueline | GER |
70 | THOŘOVÁ Romana | CZE |
70+ | FEKETA Klara | HUN |
Výsledky turnaje dorostu v Jičíně 15.–16. 5. 1999
Dorostenci M-18, pořadí států | ||||||
pořadí | stát | počet záv. | body | zlato | stříbro | bronz |
1. | CZE | 67 | 64,5 | 2 | 2 | 7 |
2. | GER | 23 | 57,5 | 1 | 3 | 6 |
3. | AUT | 13 | 29,0 | 2 | 2 | 1 |
4. | POL | 13 | 27,5 | 3 | 0 | 1 |
5. | PRO | 3 | 6,5 | 0 | 1 | 0 |
6. | SVK | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 |
počet judistů | 126 |
počet sport. klubů | 38 |
počet států | 6 |
Dorostenky Ž-18, pořadí států | ||||||
pořadí | stát | počet záv. | body | zlato | stříbro | bronz |
1. | AUT | 12 | 47,5 | 2 | 4 | 3 |
2. | CZE | 30 | 41,5 | 0 | 1 | 5 |
3. | GER | 9 | 37,5 | 3 | 2 | 1 |
4. | POL | 7 | 26,5 | 2 | 0 | 3 |
počet judistů | 58 |
počet sport. klubů | 26 |
počet států | 4 |
Dorostenci M-18, jednotlivé kategorie | |||
50 kg (13) | |||
1. | Sulek Kamil | POL | POL |
2. | Riess Anton | AUT | AUT |
3. | Lasse Leitert | GER | GER |
3. | Novakovský Lukáš | VTZ Chomutov | CZE |
5. | Schussmann Marco | GER | GER |
5. | Hanisch Sascha | Judo. Sachsen | GER |
55 kg (15) | |||
1. | Adamczyk Michal | POL | POL |
2. | Ridd James | POR | POR |
3. | Ernst Robert | GER | GER |
3. | Rutar Zdeněk | Judoclub Plzeň | CZE |
5. | Surma Jaroslav | NH Ostrava | CZE |
6. | Jůha Petr | Judoclub Plzeň | CZE |
60 kg (27) | |||
1. | Hubner Clemens | GER | GER |
2. | Topaloglu Can | AUT | AUT |
3. | Rex Michael | GER | GER |
3. | Brendel Robert | Rodewitch | GER |
5. | Kravců Zdeněk | MEZ Mohelnice | CZE |
6. | Myslivec Tomáš | RG Dubí | CZE |
66 kg (20) | |||
1. | Mužik Tomáš | Sokol H. Králové | CZE |
2. | Molz Dominic | Badenwurttenberg | GER |
3. | Kolář Petr | Sparta Praha | CZE |
3. | Przemyskaw Szynajda | POL | POL |
5. | Dias Pedro | POR | POR |
5. | Moteff Robert | Sokol Vršovice | CZE |
73 kg (19) | |||
1. | Kutač Michal | DDM Poděbrady | CZE |
2. | Hölzl Sebastian | GER | GER |
3. | Motl Helge | GER | GER |
3. | Rinnerthaler Florian | AUT | AUT |
5. | Dědek Daniel | SKPJ Jičín | CZE |
5. | Slivanský Jaroslav | SJ Litoměřice | CZE |
81 kg (17) | |||
1. | Kasper Roland | AUT | AUT |
2. | Humpolíček Tomáš | Junior Prostějov | CZE |
3. | Pavelka jiří | Femax Drahotuše | CZE |
3. | Wacker Christian | GER | GER |
5. | Gschell Tobias | GER | GER |
5. | Jaworski Jakub | POL | POL |
90 kg (10) | |||
1. | Wachter Hermann | AUT | AUT |
2. | Drahoš Jakukb | Tatran Prachatice | CZE |
3. | Rýpar Jan | KJUS Hranice | CZE |
3. | Smetana Pavel | Sl. Vyhl. Ústí n. L. | CZE |
5. | Kazmierczak Kamil | POL | POL |
5. | Erber Bernhard | AUT | AUT |
90+ kg (5) | |||
1. | Klimczak Blazej | POL | POL |
2. | Lehmann Dirk | GER | GER |
3. | Brynda Jan | TJ Rochlice | CZE |
4. | Rezek Lukáš | VABA H. Králové | CZE |
5. | Lenert Marek | JK Opava | CZE |
Dorostenky M-18, jednotlivé kategorie | |||
44 kg (6) | |||
1. | Goller Sabine | Rodewitch | GER |
2. | Kamberger Bianca | AUT | AUT |
3. | Bachurynska Magda | POL | POL |
4. | Krebner Conny | Judo. Sachsen | GER |
5. | Ferdanová Ivana | Centropen Dačice | CZE |
6. | Štajerová Katka | Sokol Třebechovice | CZE |
48 kg (11) | |||
1. | Binder Sabrina | AUT | AUT |
2. | Buchmayer Heidrun | Salzburg | AUT |
3. | Štiakrová Hana | Žďas Žďár | CZE |
3. | Probst Evelyn | Salzburg | AUT |
5. | Němcová Martina | SKKP Brno | VZE |
5. | Hilscherová Renáta | FEMAX Drahotuše | CZE |
52 kg (12) | |||
1. | Augustyn Anna | POL | POL |
2. | Gucklhorn Birgit | Styria | AUT |
3. | Locher Stefanie | AUT | AUT |
3. | Walcsak Anna | POL | POL |
5. | Petrischor Martina | Salzburg | AUT |
5. | Neužilová Pavlína | Bellova Praha | CZE |
57 kg (7) | |||
1. | Drexler Hilde | AUT | AUT |
2. | Vaňková Miroslava | RH Dubí | CZE |
3. | Tučková Markéta | Sokol H. Králové | CZE |
3. | Rogowska Agnieszka | POL | POL |
5. | Doová Lenka | JC Bystřany | CZE |
5. | Perauer Jessica | Salzburg | AUT |
63 kg (9) | |||
1. | Hentschel Elizabeth | Judo. Sachsen GER | |
2. | Voigt Evi | Rodewitch | GER |
3. | Zeipert Monique | Judo. Sachsen | GER |
3. | Nováková Martina | Sokol H. Králové | CZE |
5. | Synková Jitka | Start Kolín | CZE |
5. | Dašková Lenka | RH Dubí | CZE |
70 kg (8) | |||
1. | Schauppner Franziska | Judo. Sachsen | GER |
2. | Pampalk Sali | AUT | AUT |
3. | Eiglová Alena | SK Muňos Jihlava | CZE |
3. | Leitner Katrin | AUT | AUT |
5. | Želazowska Aleks. | POL | POL |
5. | Slavíková Kateřina | Judo Kladno | CZE |
70+ kg (5) | |||
1. | Siemianiuk Barbara | POL | POL |
2. | Muller Anne | Judo. Sachsen | GER |
3. | Šálová Andrea | Bellova Praha | CZE |
4. | Altmanová Lucie | SJ Litoměřice | CZE |
5. | Černá Kateřina | DDM Blovice | CZE |